“Me Before You” Önümüzdeki Hafta Vizyonda! (17 Haziran)

“Me Before You” Önümüzdeki Hafta Vizyonda! (17 Haziran)

2016’nın merakla beklenen filnlerinden, Jojo Moyes’in çok satan kitabına dayanan New Line Cinema ve Metro-Goldwyn-Mayer Pictures yapımı “Senden Önce Ben”in başrollerini Game Of Thrones’tan tanıdığımız Emilia Clarke ve Sam Claflin (“The Hunger Games”) paylaşıyor.

17 Haziran’da vizyona girecek filmin konusu şöyle:

Louisa Clark garsonluk işini beklenmedik bir şekilde kaybedince, birbirine sıkı sıkıya kenetli ailesinin bağımlı olduğu geliri yerine koyabilmek için bocalar. Umutsuzluk onu Will Taylor’ın bakıcılığını yapma işini kabul etmeye mecbur bırakır. Will eskiden varlıklı bir banker olan, maceraperest, hayatı dolu dolu yaşamış biridir ama kendisi için artık o günler geride kalmıştır. Trajik bir kazanın ardından, Will yaşama sevincini kaybetmiştir. Şimdi iğneleyici ve ezici tavrıyla herkesi kendisinden uzak tutmaktadır. Fakat Will’in ailesinin aksine, Lou onun yanında parmak uçlarında gezmeyi ya da ruhsal iniş çıkışlarına çanak tutmayı reddeder. Aslında, Lou’nun ışıltılı kişiliği ve sakin mizacı Will için bile görmezden gelinmesi zor bir şeydir; ve çok geçmeden her ikisi de tam olarak diğerinin ihtiyaç duyduğu kişi haline gelir.

me before you

Filmde ayrıca, Oscar adayı Janet McTeer (“Albert Nobbs”, “Tumbleweeds”), Charles Dance, Brendan Coyle, Stephen Peacocke, Matthew Lewis, Jenna Coleman, Samantha Spiro, Vanessa Kirby ve Ben Lloyd-Hughes da rol alıyor.

me before you 2

Sharrock, filmi Jojo Moyes’in kendi kitabına dayanarak kaleme aldığı senaryo doğrultusunda yönetti. Filmin yapımcılığını Karen Rosenfelt ve Alison Owen; yönetici yapımcılığını ise Sue Baden-Powell gerçekleştirdi.

me before you 3

Filmin kamera arkası yaratıcı ekibi, görüntü yönetiminde Oscar adayı Remi Adefarasin (“Elizabeth”), yapım tasarımında Andrew McAlpine, kurguda John Wilson ve kostüm tasarımında Jill Taylor’dan oluşuyor. Filmin müziği besteci Craig Armstrong’un imzasını taşıyor.

“Senden Önce Ben” filminin dağıtımını bir Warner Bros. Entertainment kuruluşu olan Warner Bros. Pictures  ve Metro-Goldwyn-Mayer Pictures gerçekleştiriyor.

 

Scroll Top