Hayalet Kıyafeti Giymiş En Büyük İnsan Topluluğu “Ghostbusters Hayranları”

Hayalet Kıyafeti Giymiş En Büyük İnsan Topluluğu “Ghostbusters Hayranları”

Ghostbusters hayranları son günlerde ilginç rekor denemeleriyle konuşuluyor.

Hayranlar, bir yerde toplanmış En Büyük Hayalet kıyafetli İnsan Topluluğunu oluşturarak yeni bir Guinness Dünya Rekorunun sahibi oldular.

ghostbusters 1

Organizasyon, ülkemizde “GHOSTBUSTERS: Hayalet Avcıları” adı ile 29 Temmuz’da vizyona girecek Ghostbusters filmi için Sony Pictures Entertainment tarafından düzenlendi.

Otuz yıl önceki Ghostbusters filmlerinin yeniden çevrimi olan ve tüm dünyada Temmuz ortasından Ağustos ayı sonuna kadar vizyona girecek filmin hayranları, Singapur’da, Marina Bay Sands, The Event Plaza’da, üzerinde filmin ikonik “no ghost” logosunu taşıyan hayalet kostümlerini giyerek bir araya geldiler.

ghostbusters 2

Guinness Dünya Rekorları hakemince teyid edilen, toplam 263 hayalet kostümlü film hayranları da böylece yeni bir başlık açarak, Bir Alanda Toplanan En Geniş Hayalet Kostümlü İnsan Grubu rekorunu kırdılar.

Ghostbusters filminin yönetmeni Paul Feig, “Bu kadar insanın biraraya gelerek, hayalet kotümlerini giymeleri ve yeni bir Guinness Dünya Rekoru oluşturmaları, 32 yıl önce bu seriyi yaratan Dan, Harold ve Ivan’a gerçek bir saygı duruşudur” dedi.

Guinness Dünya Rekorları hakemi; Rishi Nath, “Ghostbusters hayranlarının bu adanmışlığından ve macera ve eğlence anlayışlarından inanılmaz derecede etkilendik.  Resmi olarak onaylanmıştır – Bu muhteşem bir başarıdır” dedi.

ghostbusters3

Bu açıklamaların ardından, filmin hayranları Ghostbusters’ın yıldızı Melissa McCarthy ve yönetmen Paul Feig’in katıldıkları kırmızı halı törenine katıldılar.

Tüm Yorumlar0
Scroll Top