Ghostbusters: Hayalet Avcıları 29 Temmuz’da Sinemalarda!

Ghostbusters: Hayalet Avcıları 29 Temmuz’da Sinemalarda!

“Ghostbusters:Hayalet Avcıları, ilk filmden otuz yıl sonra, yönetmen Paul Feig ve günümüzün komik oyuncularıyla geri dönüyor.

Melissa McCarthy, Kristen Wiig, Kate McKinnon, Leslie Jones ve Chris Hemsworth bu yaz, dünyayı kurtarmak için buradalar!

Columbia Pictures; Village Roadshow Pictures işbirliğiyle, bir Ivan Reitman yapımı olan “Ghostbusters:Hayalet Avcıları” 29 Temmuz’da vizyona giriyor.

Ghostbusters  Temmuz

Filmin yapımcılığını Ivan Reitman ve Amy Pascal; yönetici yapımcılığını ise Paul Feig, Jessie Henderson, Dan Aykroyd, Tom Pollock, Joe Medjuck, Ali Bell ve Michele Imperato Stabile üstlendi. Filmi Katie Dippold ve Paul Feig, 1984 yapımı “Ghostbusters:Hayalet Avcıları”na dayanarak yazdılar.

Söz konusu Ivan Reitman filmini Dan Aykroyd ve Harold Ramis kaleme almışlardı. Filmin görüntü yönetimi ASC’den Robert Yeoman’ın, yapım tasarımı Jefferson Sage’in, kostüm tasarımı Jeffrey Kurland’ın, kurgusu ise ACE’den Brent White ile Melissa Bretherton’ın imzasını taşıyor. Filmin görsel efektler amirliğini Peter G. Travers, özel görsel efektlerini ise Sony Pictures Imageworks gerçekleştirdi. “Ghostbusters/Hayalet Avcıları”nın müziği Theodore Shapiro’ya ait. Filmin müzik amirliğini ise Erica Weis üstlendi.

Tüm Yorumlar0
Scroll Top