The Legend Of Tarzan İkinci Sanal Gerçeklik Videosunu Yayımladı

The Legend Of Tarzan İkinci Sanal Gerçeklik Videosunu Yayımladı

‘‘Tarzan Efsanesi/The Legend Of Tarzan’’ son yıllarda yükselen 360 derece video trendini yakından takip eden yapımlardan.

İkinci sanal gerçeklik videosuyla vizyona girmeden önce filme daha yakından bakma fırsatı bulan izleyiciler filmi YouTube’dan takip ediyor.

Warner Bros. Pictures ve Village Roadshow Pictures tarafından vizyona sunulan filmin başrolünde  Alexander Skarsgård (True Blood) yer alıyor. Karakterin yaratıcısı iseEdgar Rice Burroughs.

Filmin diğer baş rollerinde yer alan oyuncular ise şöyle sıralanıyor: Oscar adayı Samuel L. Jackson (“Pulp Fiction,” “Captain America” filmleri), Margot Robbie (“The Wolf of Wall Street,” “Whiskey Tango Foxtrot”), Oscar adayı  Djimon Hounsou (“Blood Diamond,” “Gladiator”), Oscar ödüllü Jim Broadbent (“Iris”) ve iki Oscar ödüllü Christoph Waltz (“Inglourious Basterds,” “Django Unchained”).

The Legend Of Tarzan’ın konusu şöyle:

Bir zamanlar Tarzan olarak bilinen John Clayton III, Lord Greystoke , yıllar once Afrika ormanlarini, aşık olduğu karısı Jane ile birlikte arkasinda birakmış ve burvuva hayatına başlar. Şimdi ise parlementonun ticari hükümet temsilciğini yapması için Congo’ya tekrar davet edilir.  Ancak, Belçikalı Kaptan Leom Rom’un tezgahladığı aç gözlülük ve intikam oyununda piyon olduğundan bir haberdir. Fakat bu öldürücü komplonun arkasında olanların nasıl bir savaşı başlattıkları hakkında hiçbir fikirleri yoktur.

David Yates’in (son dört “Harry Potter” filmi ve gelecek “Fantastic Beasts and Where to Find Them”in de yönetmeni) yönetmenliğindeki,  senaryosu Adam Cozad ve Craig Brewer ait olan ‘‘Tarzan Efsanesi ’’nin hikayesi Burroughs’un yarattığı Tarzan serilerinden uyarlanıldı, yapımcılığını, efsanevi  yapımcı  Jerry Weintraub (“Behind the Candelabra,” “Ocean’s” üçlemesi) ve Tony Ludwig (“Starsky & Hutch”), yönetici yapımcılığını ise Susan Ekins, Nikolas Korda, Keith Goldberg, David Yates, Mike Richardson ve Bruce Berman gerçekleştirdi.

Tarzan

Kamera arkası yaratıcı ekibide; görüntü yönetmeni Henry Braham (“The Golden Compass”),  Oscar ödüllü yapım tasarımcısı Stuart Craig (“Dangerous Liaisons,” “The English Patient,” “Harry Potter” filmleri) ve Oscar adayı kostüm tasarımcısı Ruth Myers (“Emma,” “Unknown”) yer alıyorlar. Filmin müziği ise Rupert Gregson-Williams (“Grown Ups”) tarafından bestelenmiştir.

“Tarzan Efsanesi/The Legend Of Tarzan’’ İngiltere’deki Warner Bros. Leavesden stüdyolarında, ve civarındaki lokasyonlarda çekildi.

Tüm Yorumlar0
Scroll Top