4K Dijital Sinema Teknolojisi İstanbul’da!

4K Dijital Sinema Teknolojisi İstanbul’da!

Mars Cinema Group, 4K teknolojili yeni sinema salonunu Haziran’da İstanbul Ümraniye’de bulunan Modern East Alışveriş ve Eğlence Merkezi’nde açtı.

İstanbul’daki Modern East sinema salonu, Ankara’dan Van’a, Mardin’den İzmir’e kadar uzanan bir coğrafyada müşterilere en son teknolojiye sahip dijital 4K projeksiyon sağlamak üzere Sony 4K Dijital Sinema teknolojisi ile donatılacak olan toplam 10 yeni Mars Cinema Group sinema salonunun ilki oldu.

1467384507_SRX_R515DS___1

Sony 4K Dijital Sinema İş Geliştirme Müdürü Tim Potter:“Sinemaseverlerin en iyi görsel deneyimi talep ettiği bir dönemde, sinemalarda da gelişmiş görüntü kalitesine olan talep artıyor. Sony SRX serisi 4K dijital sinema projeksiyon sistemleri, nefes kesici detay görüntüleri, üst düzey kontrast oranı ve mükemmel yeniden renk üretimi sayesinde, dünyanın dört bir yanındaki sinema zincirlerinde kullanılıyor. Mars Cinema Group’un Sony 4K Dijital Sinema ile donatılmış ilk sinema salonunu İstanbul’da açma kararı ve müşterilerine billur gibi net görüntü kalitesiyle en iyi deneyimi sunması, bizleri de gururlandırıyor” dedi. 

Mars Cinema Group CEO’su Kurt Rieder ise,“Mars Cinema Group olarak, kendimizi Türkiye’nin dört bir yanındaki sinemaseverlere en iyi sinema deneyimini sağlamaya adadık. Dolayısıyla, Sony 4K Dijital Sinema teknolojisinin kullanıldığı ilk sinema salonumuzun İstanbul’un en yeni alışveriş ve eğlence merkezi Modern East’te açtığını duyurmaktan büyük bir mutluluk duyuyoruz. Sony ile ortaklığımız, Cinemaximum’larda müşterilerimize gerçek yaşamı aratmayan inanılmaz detaylar; zengin ve canlı renkler, daha da net 3D görüntü kalitesi sunmamıza imkân verecek” dedi.

Tüm Yorumlar0
Scroll Top