Korku Severlere Ayın Filmi: “Lights Out”

Korku Severlere Ayın Filmi: “Lights Out”

James Wan’den karanlıkta kol gezen, bilinmeyen bir korkunun hikayesi Lights Out 22 Temmuz’da vizyona giriyor.

Filmde Rebecca karakteri evden ayrıldığında, çocukluk korkularını ardında bıraktığını sanır. Büyürken, ışıklar söndüğünde neyin gerçek olduğundan neyin olmadığından asla emin olamazdı… Şimdi erkek kardeşi Martin de bir zamanlar Rebecca’nın akıl sağlığını sınayan ve güvenliğini tehdit eden aynı açıklanamayan ve korku verici olayları yaşıyor.

lights out 2016

Anneleri Sophie’ye gizemli bir şekilde bağlı ürkütücü bir varlık yeniden ortaya çıkmıştır. Ama bu kez, Rebecca gerçeği aydınlatmaya daha yakın.

Teresa Palmer (“Triple 9”, “Warm Bodies”), Rebecca rolünü; Gabriel Bateman (“Annabelle”), Martin rolünü; Billy Burke (“Twilight” serisi), Martin’in babası Paul rolünü; Alexander DiPersia (“Forever”), Rebecca’nın erkek arkadaşı Bret rolünü; Maria Bello (“Prisoners”) ise Sophie rolünü üstlendiler.

lights out 3

David F. Sandberg’in ilk yönetmenlik denemesi olan “Lights Out/Işıklar Sönünce”nin senaryosu Eric Heisserer’e (“Final Destination 5”) ait olup, Sandberg’in aynı adlı kısa filmine dayanıyor. James Wan, Lawrence Grey ve Heisserer filmin yapımcılığını; Walter Hamada, Dave Neustadter ve Richard Brener ise yönetici yapımcılığını gerçekleştirdiler.

lights out 4

Sandberg’in kamera arkası ekibi görüntü yönetiminde Marc Spicer (“Furious 7”); yapım tasarımında Jennifer Spence (“Insidious” filmleri); kurguda Kirk Morri (“The Conjuring”) ve Michel Aller (“Paranormal Activity: The Ghost Dimension”); kostüm tasarımında ise Kristin M. Burke’den (“The Conjuring”) oluşuyor. Filmin müziği Benjamin Wallfisch’e (“Bhopal: A Prayer for Rain”) ait.

New Line Cinema bir Grey Matter/Atomic Monster yapımı olan “Lights Out/Işıklar Sönünce  Warner Bros. Entertainment kuruluşu olan Warner Bros. Pictures tarafından dağıtılıyor.

 

Tüm Yorumlar0
Scroll Top