Criminal Minds’ın En Sarsıntılı Sezonu Geliyor!

Criminal Minds’ın En Sarsıntılı Sezonu Geliyor!

12.sezonuyla ekranlara gelmeye hazırlanan Criminal Minds yıllardır hatırı sayılır sayıda izleyicisini korusa da oyuncu kadrosunda özellikle son dönemlerde fazlasıyla eleştirilen değişiklikler yaşadı.

En son geçtiğimiz sezon Jennifer Love Hewitt’in The Client List’in ardından Criminal Minds’a geçmesi sosyal medyada uzun süre eleştirilmişti. Paget Brewster’ın Emily Prentiss karakterinin gitmesinin ardından boşluğu doldurmakta sorun yaşayan dizi, senaryosunun kemikleşmiş kalitesi sayesinde sadık izleyici kitlesini korusa da bu sezon daha önce olmadığı kadar büyük tehlike çanları çalmaya başladı.

Shemar Moore dizinin asla değişmeyecek oyuncularından gözüyle bakılıp, dizideki Garcia ile aralarında geçen “Baby Girl” replikleri için T-shirtler satılırken ayrılacağı ve yerine Adam Rodriguez’in geleceği haberleri çıktı. Aynı yaz içinde Paget Brewster’ın diziye döneceği haberinin gelmesi yapımcıların işi şansa bırakmak istemediklerini gösteriyordu ancak asıl bomba geçtiğimiz gün patladı.

Hutch’ı canlandıran Thomas Gibson’ın farklı sitelerde yapımcı ve senaristlerle fiziksel bir kavgaya girip tekmeler savurduğu haberleri çıktı. Kiminle kavga ettiğinden ziyade önce uzaklaştırma aldığı sonrasında da kovulduğu bilgilerinim yer aldığı haberlerin doğruluğu dizinin hayranlarını şaşırttı.

Criminal Minds’ta bu sezon için iki ihtimal var. Ya izleyici yeni kadroya şans verecek, ki bu çok yüksek bir ihtimal, ya da önümüzde belki de 12 bölümde bitecek bir final sezonu var. Gidişat tamamen ilk bölümlerin reytinglerine bağlı olacak. Ama olay kurgusu karakterlerin önünde giden bir dizi olduğu için, eğer can alıcı senaryolar yazılırsa hala birkaç sezon daha şansı olabilir.

https://www.youtube.com/watch?v=xfdnh3PNMTs

Duygu Omay
Duygu Omay Sinemecra Yazarı
Tüm Yorumlar0
Scroll Top