Storks’un Vizyona Girmesine Sayılı Günler Kaldı!

Storks’un Vizyona Girmesine Sayılı Günler Kaldı!

2016’nın heyecanla beklenen animasyonlarından Storks (Leylekler) 23 Eylül’de vizyona giriyor.

Filmin konusu şöyle:

Leylekler bebekleri getirirler… ya da en azından eskiden öyleydi. Şimdi ise küresel internet perakende devi Cornerstore.com için paket taşımaktadırlar. Şirketin bir numaralı teslimatçısı Junior (Andy Samberg) terfi almasına çok az kalmışken, onun nöbette olduğu saatte Bebek Fabrikası yanlışlıkla faaliyete geçer ve çok şirin –ve hiçbir şekilde onaylanmamış– bir kız çocuğu üretir.

Patronu fark etmeden bu sorun yumağını ait olduğu aileye teslim etmek için çırpınan Junior ve –Leylek dağının tek insanı olan– arkadaşı Tulip, ilk bebek teslimatlarını yapmak için zamana karşı yarışmaya başlarlar. Çılgın ve öğretici yolculukları birden fazla aileyi bir bütün yapabilecek ve leyleklerin dünyadaki görevini yeniden tesis edebilecektir.

leylekler-1

Nicholas Stoller’ın (“Neighbors”, “Forgetting Sarah Marshall”; “The Muppets”ın yazarı) ve Oscar adayı Doug Sweetland’in (kısa animasyon filmi “Presto”; “Cars”ın animasyon amiri) yönettiği filmin senaryosu da Stoller’a ait.

“Storks”un yapımcılığını Brad Lewis (Oscar ödüllü “Ratatouille”, “Antz”; “Cars 2”nin ortak yönetmeni) ve Nicholas Stoller; yönetici yapımcılığını ise Glenn Ficarra, Phil Lord, Christopher Miller, John Requa ve Jared Stern gerçekleştirdi. Filmin kurgusu John Venzon’un (“Shark Tale”, “Chicken Run”), müziği ise Mychael Danna (“The Good Dinosaur”; Oscar ödüllü “Life of Pi”) ve Jeff Danna’nın (“The Good Dinosaur”) imzasını taşıyor. Filmin animasyonları Sony Pictures Imageworks tarafından yapıldı.

“Storks/Leylekler”de Jason Derulo’nun söylediği “Kiss the Sky” ve The Lumineers grubunun seslendirdiği “Holdin’ Out” adlı yeni şarkılar da yer alıyor.

Warner Bros. Pictures ve Warner Animation Group, sinemalarda ağırlıklı olarak iki boyutlu, seçili bazı sinemalarda ise üç boyutlu olarak gösterilecek olan “Storks/Leylekler”i sunar. Filmin dağıtımını bir Warner Bros. Entertainment kuruluşu olan Warner Bros. Pictures yapacak.

leylekler-2

LEYLEKLER/ STORKS  ülkemizde 2D ve 3D seçenekleriyle Türkçe seslendirilmiş olarak vizyona girecek.

 

Leylekler/ Storks  Türkçe Selendirme Kadrosu

 

Karakter                   Seslendiren

Junior                        Harun Can

Tulip                          Melissa Melis Toklu

Paytak Güvercin      Ali Çorapçı

Avcı                            Nüvit Candaner

Nate                           Cem Deniz Arıca

Henry                        Ali Ekber Diribaş

Sarah                          Seval Tufan

Alfa Kurt                    Sefa Zengin

Beta Kurt                   Oğuz Özoğul

 

Tüm Yorumlar0
Scroll Top