“The Magnificent Seven”a Günler Kaldı!

“The Magnificent Seven”a Günler Kaldı!

Yönetmen Antoine Fuqua kendi modern vizyonuyla Metro-Goldwyn-Mayer Pictures ile Columbia Pictures’ın klasik filmi “The Magnificent Seven/Muhteşem Yedili”yi yeniden yorumladı. Film 23 Eylül’de Türkiye’de vizyona giriyor.

Rose Creek kasabasının sanayici Bartholomew Bogue’un (Peter Sarsgaard) ölümcül kontrolüne girmesiyle, çaresiz kasaba halkı, Emma Cullen’ın (Haley Bennett) önderliğinde kanun kaçakları, kelle avcıları, kumarbazlar ve paralı silahşörlerden oluşan yedi kişiyi –Sam Chisolm (Denzel Washington), Josh Faraday (Chris Pratt), Goodnight Robicheaux (Ethan Hawke), Jack Horne (Vincent D’Onofrio), Billy Rocks (Byung-Hun Lee), Vasquez (Manuel Garcia-Rulfo) ve Red Harvest (Martin Sensmeier)–  kendilerini korumaları için tutarlar. Bu paralı korumalar kasabayı yaklaşmakta olduğunu bildikleri şiddetli hesaplaşmaya hazırlarlarken kendilerini paradan fazlası için mücadele ederken bulurlar.

Denzel Washington stars in Columbia Pictures' THE MAGNIFICENT SEVEN.

Metro-Goldwyn-Mayer Pictures ve Columbia Pictures, LStar Capital ve Village Roadshow Pictures işbirliğiyle, bir Pin High/Escape Artists yapımı olan “The Magnificent Seven/Muhteşem Yedili”yi sunar. Başrollerini Denzel Washington, Chris Pratt, Ethan Hawke, Vincent D’Onofrio, Byung-Hun Lee, Manuel Garcia-Rulfo, Martin Sensmeier, Haley Bennett, Matt Bomer ve Peter Sarsgaard’un paylaştığı filmi Antoine Fuqua yönetti.

(l to r) Vincent D'Onofrio, Martin Sensmeier, Manuel Garcia-Rulfo, Ethan Hawke, Denzel Washington, Chris Pratt and Byung-hun Lee star in Columbia Pictures' THE MAGNIFICENT SEVEN.

The Magnificent Seven/Muhteşem Yedili”nin senaryosu Nic Pizzolatto ve Richard Wenk’in imzasını taşıyor.

Denzel Washington stars in Columbia Pictures' THE MAGNIFICENT SEVEN.

Yapımcılığını Roger Birnbaum ve Todd Black’in üstlendiği filmin yönetici yapımcıları ise Walter Mirisch, Antoine Fuqua, Bruce Berman ve Ben Waisbren. Filmin görüntü yönetimini ASC’den Mauro Fiore, yapım tasarımını Derek R. Hill, kurgusunu ACE’den John Refoua, kostüm tasarımını ise Sharen Davis gerçekleştirdi. Müziğini James Horner ve Simon Franglen’in bestelediği “The Magnificent Seven/Muhteşem Yedili” 14 Eylül 2016’dan itibaren dünya çapında gösterime girecek.

Tüm Yorumlar0
Scroll Top