Brad Pitt: “Angelina’yı Hala Seviyorum”

Brad Pitt: “Angelina’yı Hala Seviyorum”

Hollywood’un en gözde çifti olarak kabul edilen Brad Pitt ve Angelina Jolie, birlikte isimleriyle Brangelina’nın boşanması dünya magazin gündemini bu aralar çok meşgul ediyor.

Sekiz kişilik dev aileleri ve aşklarıyla herkese ilham veren Brangelina‘nın ani boşanma kararıyla ilgili birçok haber yapıldı. Davayı Angelina Jolie’nin açtığı ve Brad Pitt’in alkol ve şiddet sorunu olduğu yönündeki haberler Brangelina hayranlarını çok üzdü. Hollywood ve müzik dünyasından çok sayıda ünlü bu boşanmayla ilgili üzüntülerini anlatan yorumlar yaptı.

HOLLYWOOD - AUGUST 10:  Actor Brad Pitt (L) and actress Angelina Jolie arrive at the premiere of Weinstein Co.'s "Inglorious Basterds" held at Grauman's Chinese Theatre on August 10, 2009 in Hollywood, California.  (Photo by Kevin Winter/Getty Images) *** Local Caption *** Angelina Jolie;Brad Pitt
HOLLYWOOD – AUGUST 10: Actor Brad Pitt (L) and actress Angelina Jolie arrive at the premiere of Weinstein Co.’s “Inglorious Basterds” held at Grauman’s Chinese Theatre on August 10, 2009 in Hollywood, California. (Photo by Kevin Winter/Getty Images) *** Local Caption *** Angelina Jolie;Brad Pitt

Daily Mail ve The sun’a konuşan yakın kaynaklardan alınan haberlere göre Brad Pitt Angelina Jolie ile ikinci bir şans istedi ancak yakın arkadaşlarının onun beynini yıkadığını düşünüyor.

İngiliz siyasetçi William Hague’un eski iş arkadaşları Arminka Helic (48) ve Chloe Dalton ile yakın arkadaş olan Angelina Jolie’nin ortak alınan kararları artık Brad Pitt yerine bu isimlerle görüşmesinin evliliği olumsuz yönde etkilediği de yeni iddialar arasında.

Tüm Yorumlar0
Scroll Top