Thomas Gibson Criminal Minds’tan Ayrılmasıyla İlgili Konuştu

Thomas Gibson Criminal Minds’tan Ayrılmasıyla İlgili Konuştu

Criminal Minds’ta 11 sezon oynayan Thomas Gibson bu yaz Shemar Moore’dan hemen sonra diziden ayrıldığı haberleriyle gündeme gelerek hayranlarını şaşırttı.

Her bölümüyle ortalama 11 milyon seyirci yakalamayı başaran suç dizisi Criminal Minds için zor bir sezon olacağının habercisi olan kadro değişiklikleri dizinin fanları tarafından sosyal medyada hoş karşılanmadı. Diziden ayrılış sebebi olarak senariste tekme atması iddialarının ortaya çıkmasıyla ilgili People dergisine konuşan Gibson kendi tarafında olayların nasıl geliştiğini anlattı.

thomas-gibson

Senariste saldırmadığını, bir sahnede değişiklik yapılmasını istediğini, fark ettiği bir durumu senariste ilettiğini ve bunu yapmak zorunda hissettiği için yaptığını söyleyen Thomas Gibson, senariste tekme atmadığını açıkladı. Yaşanan ufak tartışmanın ardından senaristin kendisinin peşinden gelerek kışkırtığını ve dengesini kaybedince istemsiz olarak ayağının karşı tarafa denk geldiğini söyledi.

Aaron Hutchner rolündeki Thomas Gibson için 2010 ve 2013 yıllarında alkol sorunu ve öfke kontrolü problemiyle ilgili de çeşitli şikayetlerde bulunulmuştu.

54 yaşındaki oyuncu vaktini bundan sonra ailesine ayırmayı düşündüğünü söyledi.

 

Tüm Yorumlar0