Hollywood’un Yükselen Yıldızı Emma Stone’u İzlemek İçin 10 Sebep

Hollywood’un Yükselen Yıldızı Emma Stone’u İzlemek İçin 10 Sebep

Asıl adı Emily Jean Stone olan Emma Stone, Arizonalı kadın oyuncudur. Oscar ödüllerine aday gösterilen Emma Stone, 1988 yılında doğmuştur ve 27 yaşındadır. Oldukça hızlı bir çıkış yakalayan Emma Stone, Hollywood içerisinde de oldukça seçkin bir yere sahip olmuş ve her geçen gün bir yeni başarıyla pek çok kişinin göz bebeği hâline gelmiştir.

Peki, The Amazing Spider-Man, Türkiye’deki adıyla İnanılmaz Örümcek Adam filminde oynayan ve bu sayede daha çok tanınan Emma Stone’u, izleyiciye bu kadar çok izlettiren sebep nedir? İşte o sebeplerden sadece 10 tanesi

1-Sarışın ya da Kızıl Farketmez!

emma-sarisin

Emma Stone, aslında sarı saçlıdır ve sarışın olduğu dönemlere ait pek çok fotoğraf bulunmaktadır fakat son zamanlarda kızıl tonlarına geçiş yapan Emma Stone’a, sarışınlığın yakıştığı gibi kızıl tonlar da oldukça fazla yakışıyor. Hatta renkli gözleriyle, yüzündeki belli belirsiz çilleriyle ve kızıl saçlarıyla bir bütün oluşturan Emma Stone, orijinal kızıl saçlı bir kadından farklı durmuyor. Durum böyle olunca da, hem erkeklerin, hem de kadınların simasını en çok aradığı oyunculardan bir tanesi hâline geliyor.

2-Kuş Ayakları

emma-stone-tattoo

Emma Stone’un sol el bileğinin iç kısmında iki tane kuş ayağı dövmesi var ve bu dövmenin anlamı oldukça derin. Annesi için göğüs kanseri teşhisi konulan Emma, annesinin en sevdiği şarkı Blackbird’in bestecisiyle iletişime geçerek böyle bir çizim talep etmiş ve ardından da bunu bir dövmeye çevirmiş. Emma’nın bu hareketi, pek çok duygusal insanın Emma’ya daha çok bağlanmasını ve onu daha çok izlemesini tetikliyor.

3-Cesaret Abidesi

emma-cesaret

Emma Stone, oyunculuk için adeta hayatından vazgeçmiş. Oyunculuk kariyeri üzerine odaklanmak isteyen Emma, ailesini ikna etmek için çok fazla uğraş vermiş ve en nihayetinde de California’ya taşınabilmek ve oyunculuk kariyerine geçiş yapabilmek için liseyi terk etmiş. Liseyi terk edişinin ardından Los Angeles’a yerleşen Emma, yetenek sınavlarını verebilmek için evde eğitim görmüş ve en sonunda da istediğini elde etmiş. Böyle bir çaba sonucunda ekranlara gelen bir oyuncu, bu işi sadece para için değil severek ve isteyerek de yaptığını belli ediyor ve böyle bir oyuncuyu da bu çağda bulmak çok zor!

4-Mimik ve Jestler

emma-mimik

Emma Stone’un kendine has mimik ve jestleri bulunuyor. Hatta bu konuda pek çok kadına ders verir bir niteliğe sahip bu nedenle kadınlar Emma Stone gibileri kendilerine örnek almayı ve bu doğrultuda da Emma Stone’u izlemeyi çok seviyor.

5-Şarkılar

emma-sarki

Emma Stone’un kendine has bir ses tonu var ve bu ses tonuyla harika şarkılar söyleyebiliyor. Emma Stone’un bu ses tonu için bile onu izlemek isteyen çok sayıda kişi var. Emma’nın bu ses tonuna sahip olmasının sebebi ise çocukluğunu öksüren kolik olarak geçirmiş olması.

6-Sevimlilik

emma-sevimli

Emma Stone, gerek karakteriyle iç içe yaşadığı durumlar, gerek gerçek yaşantısında oldukça sevimli bir karaktere sahip ve bu sevimli karakter, rol karakterinde olmasa bile Emma bu sevimliliği hissettirebiliyor.

7-Rahat Yaşam Tarzı

emma-hayat

Emma Stone, gündelik hayatı içerisinde oldukça rahat bir yaşam tarzını benimsiyor. Hatta bu rahatlığı Golden Globes gecesinde tulum giymesine bile neden olabiliyor. Böyle samimi bir insan, neden izlenmesin ki?

8-Hayata Bakış Açısı

emma-bakis

Emma Stone, geçtiğimiz yıllarda izlenen Heroes dizinin seçmelerine katılmış ancak ponpon kız rolünü Hayden Panettiere’ye kaptırmıştır. Peki, bu onun için bir sorun mu? Elbette hayır. Emma Stone, daima ilerlemeyi seven bir oyuncu ve bu da onu bıraktığımız yerden bir sonraki yerde daha kaliteli bulacağımız anlamına geliyor.

9-İş Hayatı ve Özel Hayat

emma-stone-ozel-hayat

Emma Stone, her ne kadar gündemlere düşse de dengenin kırılmaması için özel bir çaba sarf ediyor. Pek çok oyuncunun aksine özel hayatıyla gündeme taşınmak istemeyen Emma Stone, bu şekilde prim yapmadığını da kanıtlamış oluyor.

10-Spider Man, Spider Man; What Amazing Spider Man!

emma-stone-spider-man

Emma Stone’u izlemek için başlı başına bir diğer sebep ise Gwen Stacy rolünü üstleniyor olması! Daha başka ne söylenebilir ki?!

Tüm Yorumlar0