Ekranların En Seksi Vampiri David Boreanaz Hakkında Çok Bilinmeyen 10 Gerçek

Ekranların En Seksi Vampiri David Boreanaz Hakkında Çok Bilinmeyen 10 Gerçek

Kimdir yahu bu David Boreanaz? Adam yakışıklı hani. 1969 doğumlu aktör Amerika Birleşik Devletler vatandaşı. Bak bu açıdan da torpilli. İlk olarak çok güldüğümüz dizi Married …With Children yani Evli ve Çocuklu dizisinde çıktı karşımıza. Sonra oyunculuk kariyeri devam etti ve Buffy the Vampire Slayer adlı dizide Angel rolüyle ününe ün, parasına para kattı. Başta söylemiştim, adam fena yakışıklı. Bu cümle aslında dünyada birçok kişinin ağzından çıktığı için sanırım alıntı bir cümle olmalıdır. Çünkü yapılan anketler ve araştırmalar, internette dolaşırken rastlanan sonuçlar gösteriyor ki yakışıklı oyuncu yani adam ekranların en seksi oyuncu vampirlerinden biri. Ama evli onu da bayan hayranlara duyuralım. Hem de çocukları da var. Maddi durumu iyi ve evi, arabası var. Kadın programı kıvamından çıkalım. Bones dizisinde Booth rolüyle halen bizlerle.

Bu adamın 10 tane bilinmeyen gerçeğini yazalım mı? Yazarsak bilinmeyen olmayacak ama hadi yazalım.

1-Sadece bir oyuncu değil David Boreanaz.

Sadece bir oyuncu değil David Boreanaz. Aynı zamanda kamera arkasında yönetmenlik de yapıyor. Ama siz bunu bilmiyordunuz.

david-yonetmen

2-Bilmemek ayıp değil. Yakışıklı oyuncu buz hokeyi fanatiğidir.

Biliyor muydunuz? Nereden bilecektiniz ki…

david-hokey

3-Şükran gününde evlendi. Eşinin adı da Jaime Bergman.

2001 yılından beri evli ve mutlu devam ediyor. Aşk adamı, iyi bir eş dediğinizi duyar gibiyim. Ama 4. Maddeye bir bakın bakalım.

david-evlilik

4-Seksi oyuncu ilk eşi Ingrid Quinn ile 1997 ile 1999 yılları arasında evli kalabildi.

Olmadı mı oldu mu?

david-ingrid

5-Şimdiki eşi Jaime ile dövmeleri de eş.

Bileklerine kazımışlar aşklarını. Dünyanın en kalabalık ülkesi Çinlilerin diline ve felsefesine olan hayranlıklarından ruh ve kader anlamlarındaki dövmeler bileklerini süslüyor. Güzel bir tasarım. Bunu bir düşünelim biz de.

david-tattoo

6-Bu adam nasıl oyuncu oldu.

Önemli ve prestijli okullarda okudu. Çok çalıştı. Özel dersler aldı. Yapımcıların ve yönetmenlerin kapısını çaldı, paspaslarını aşındırdı. Yok canım nerede? Allah yürü ya kulum dedi işte hepsi bu. Köpeğini gezdirmek, kakası, çişi neyim varsa yapsın diye çıktığında talih kuşu geldi. Keşfedildi ve köpek gezdirirken dünyaca tanınan yakışıklı oyuncu olarak karşımıza çıktı.

david-kariyer

7-David Boreanaz tam da Batman karakteri olabilecek bir adam.

Vücut hatları, duruşu falan aynı Batman tipi var adamda. Bizim gibi düşünmüş olmalılar ki Batman filmi için ilk adı geçen kişi o olmuş. Ama sonra Bruce Wayne torpillerini devreye sokmuş olacak bizim seksi oyuncu avuçlarını yalamış.

david-batman

8-Babanız televizyonlarda hava durumu yorumcusu olsa nasıl olurdu?

Oyuncunun babası A.B.D. de tanınmış bir hava durumu sunucusuydu. Oğlum yağmur var şemsiyeni al, hava ayaza dönecek gibi sıkı giyin, dün demedim mi sıcak bir hava karşılayacak bugün bizi çıkar o montunu evlat, cümlelerini ne sıklıkla duydu acaba?

david-weather

9-Eli yatkın, hamarat bir yemek uzmanı.

İyi erkek iyi eş.

david-cook

10-Ölüleri seviyormuş.

Nedenini düşünmek bile sıkıcı.

david-dead-people

Her şeyi olmasa da 10 şeyi öğrendiniz. Gözünüz aydın….

 

Tüm Yorumlar0
Scroll Top