The Accountant 28 Ekim’de Vizyonda

The Accountant 28 Ekim’de Vizyonda

Oscar ödüllü Ben Affleck, Gavin O’Connor imzalı The Accountant/Hesaplaşma’nın başrolünde yer alıyor.

the-accountant-2

Christian Wolff (Affleck) sayıları insanlardan daha fazla seven bir matematik dahisidir.  Küçük bir kasabada bir yeminli mali müşavirlik ofisi kisvesi altında, dünyanın en tehlikeli örgütlerinden bazılarının serbest muhasebeciliğini yapmaktadır. Ray King (J.K. Simmons) yönetimindeki Hazine Bakanlığı Suçla Mücadele Birimi’nin Christian’ın etrafındaki çemberi daraltması üzerine, Christian portföyüne yasal bir müşteri alır: Robot üretimi yapan yüksek teknolojili bu şirketteki bir muhasebe memuru (Anna Kendrick) hesaplarda milyonlarca dolarlık bir tutarsızlık bulmuştur.  Fakat Christian defterleri didik didik edip gerçeğe yaklaştıkça, artan şey ölü bedenlerin sayısı olur.

the-accountant-3

Filmde Ben Affleck’e  Oscar adayı Anna Kendrick,  J.K. Simmons , Jon Bernthal, Jean Smart , Cynthia Addai-Robinson  ve Jeffrey Tambor ve John Lithgow eşlik ediyor.

the-accountant-4

O’Connor’ın yönettiği filmin senaryosu Bill Dubuque’ya  ait. “The Accountant/Hesaplaşma”nın yapımcılığını Mark Williams veLynette Howell Taylor; yönetici yapımcılığını ise O’Connor, Jamie Patricof ve Marty Ewing üstlendi.

Warner Bros. Pictures bir Electric City Entertainment/Zero Gravity Management yapımı olan Gavin O’Connor filmi “The Accountant/Hesaplaşma”yı sunar.Filmin dağıtımını bir Warner Bros. Entertainment kuruluşu olan Warner Bros. Pictures gerçekleştirecektir.

Tüm Yorumlar0
Scroll Top