The Originals 4. Sezona Yönetmen Değişikliğiyle Başlayacak

The Originals 4. Sezona Yönetmen Değişikliğiyle Başlayacak

Köken vampir olan Mikaelson ailesinin heyecan ve sır içinde geçen yaşamlarını anlatan, The CW kanalında Vampire Diares adlı dizinin devamı olarak nitelendirilen ama Vampire Diares izlemeyenlerin de konuya yabancı kalmayacağı The Originals’ın 4.sezonu hakkında yeni bilgiler var.

The originals dizinin hayranları dizinin yeni sezonunun yayınlanmasını aylardır bekliyorlardı. Çünkü dizi 3 sezon boyunca Ekim ayının ilk haftalarından itibaren yayınlanmaya başlardı. Bu sezon Ekim ayında dizinin yayınlanmaması hayranlarının aklında dizinin kaldırıldığına dair düşünceler oluştu. Sonrasında izleyiciyi sevindiren bir haber geldi. Dizi 2017 yılının ilk aylarından itibaren 4.sezonuyla yayınlanacak.

The Originals -- "They All Asked for You" -- Image Number: OR215b_0169.jpg -- Pictured: Colin Woodell as Aiden and Joseph Morgan as Klaus -- Photo: Quantrell Colbert/The CW -- © 2015 The CW Network, LLC. All rights reserved.

Başrollerini Joseph Morgan, Phoebe Tonkin, Daniel Gillies gibi isimlerin paylaştığı The Originals’ın yönetmeni değişti. Bu değişiklik  Elijiah Mikaelson rolünü üstlenen Daniel Gillies’in  İnstagram hesabından paylaşıldı. Daniel Gillies paylaştığı fotoğrafta  kimlik kartının üzerinde yönetmenin Daniel Gillies olduğu yazıyor. Ayrıca Daniel Gillies bu fırsat için dizinin yapımcısına teşekkür ediyor.

Dizinin ayrıca  bu sezon final yapacağı da konuşuluyor. 4.sezonun 2017 yılında başlayacak olması bu iddiayı daha da güçlendiriyor.Mikaelson ailesinin anlatılmadığı geçmişi 3 serilik kitabında anlatılıyor The Originals:Düşüş, The Originals: Yükseliş adlı kitapların 3.kitabı olan The Originals: Diriliş adlı son kitabı da yakında çıkacağı  kitap evi tarafından bildirildi. Bu son kitabın çıkacak olması  bu sezonun final sezonu olacağı  düşüncesini kuvvetlendiriyor.

Dizinin hayranları The CW ve dizinin yapımcısı Julie Plec’den bir haber bekliyor.

Selim Şentürk
Selim Şentürk Sinemecra Yazarı
Scroll Top