“Kong: Skull Island” Mart 2017’de Vizyonda

“Kong: Skull Island” Mart 2017’de Vizyonda

Warner Bros. Pictures ve Legendary Picture’ “Kong: Kafatası Adası/Kong: Skull Island”nda, Kong hikayesini Jordan Vogt-Roberts yönetmenliğinde, yeniden kurguluyor.

Filmde farklı alanlardan bir grup araştırmacı, Pasifik’te güzel olduğu kadar da tehlikeli  meçhul bir adayı keşfe çıkarlar. Hiçbirisi, Kong efsanesinin yaşadığı yere yol aldıklarından habersizdir.

“Kong: Kafatası Adası”nda başrolleri Tom Hiddleston, Samuel L. Jackson, Brie Larson, John Goodman ve  John C. Reilly paylaşıyor. Oyuncu kadrosunda yer alan diğer isimler ise Jason Mitchell, John Ortiz, Thomas Mann, Shea Whigham, Toby Kebbell ve Eugene. Filmin senaryosu Max Borenstein, John Gatins, Dan Gilroy ve Derek Connolly’e  ait. “Kong: Kafatası Adası”nın yapımcılığını Legendary Pictures’dan Thomas Tull ve Jon Jashni ile Mary Parent üstlendi. Filmin yönetici yapımcıları Eric McLeod ve Alex Garcia.

kong-skull-island-2

İzleyiciyi gizemli Kafatası Adası’nın tamamen içine çekebilmek için yönetmen Jordan Vogt-Roberts, oyuncuları ve film yapım ekibi ile birlikte 6 ayda 3 kıta gezdi. İlkel manzaraları yakalayabilmek için Ekim 2015’de ilk çekimin olduğu Oahu, Hawaii, Avustralya Gold Coast ve son olarak Vietnam’a gittiler. Filmin çekimleri bir çok farklı bölgede gerçekleşse de, bazı yerler daha önce filmde hiç görülmedi.

Filmin Warner Bros. Pictures dağıtımıyla dünya çapında belirli sinemalarda 2D, 3D ve Imax seçenekleriyle 10 Mart 2017’de vizyona çıkması planlanıyor.

 

Tüm Yorumlar0