En Romantik 5 Ryan Gosling Filmi

En Romantik 5 Ryan Gosling Filmi

1980 doğumlu yıldız oyuncu Ryan Thomas Gosling  oynadığı birçok filmle dünya çağında adından fazlasıyla söz ettirdi. Disiplinli çalışması ve yeteneğiyle her zaman rolünün hakkını veren, birçok kadının rüyalarını süsleyen yakışıklı oyuncu dramalardaki performanslarıyla göz dolduruyor. Farklı yaş ve karakterlerde birçok kişiyi canlandıran Ryan Gosling’in oynadığı filmlerden en romantik 5 tanesini sizin için seçtik.

1.The Notebook

Gosling The Notebook filminde Noah rolünü canlandırır. Film yaşlı bakım evinde kalan ve Duke isimli bir ihtiyarın eski defterindeki bir aşk hikayesini okuması ile başlar. Hikaye 1940 yılında 17 yaşındaki bir genç kız ile Noah’ın tanışması ve yakınlaşmasını anlatır. Ancak yaklaşan 2. Dünya Savaşı ile sınıfsal farklılıkların bile üstesinden gelen çifti ayrılık beklemektedir.

2.Blue Valentine

Bu filmde Ryan Gosling  Dean karakterine hayat vermiştir. Film Dean ve Cindy adında bir de küçük kız çocukları olan bir ailede karı- koca arasındaki ilişki sorunlarına değinmektedir. Zaman zaman flashbackler ile çiftin tanışma ve evlilik hikayelerine de dönülmektedir.

3.Crazy Stupid Love

Ryan Gosling  bu kez bir romantik- komedi ile sevenlerinin karşısına çıkıyor. Film, kırklı yaşlarında ve iyi gittiğini düşündüğü bir evliliği olan Cal’ın eşi tarafından aldatıldığını öğrenmesiyle birlikte, bekarlar dünyasına girer ve yıllardır kimseyle flört dahi etmeyen Cal Jacon Palmer tarafından gözetime alınır ve kendisine tüm seçeneklerini görmesini sağlar.

4.Lars and The Real Girl

Bir romantik dram olan filmde Gosling, hayatında hiç bir kadın olmamış, flört etmeyi bilmeyen Lars karakterini canlandırmaktadır. Lars bir gün internetten bir şişme kadın siparişi verir ve birden bire etrafındaki herkese gerçek bir kız arkadaşı varmış ve onunla yaşıyormuş gibi bu durumu anlatmaya başlar. Oyuncak kadın artık Lars için gerçek bir kişiliktir.

5.All Good Things

Film biraz romantik biraz gerilim ve birazda dram.  Film 1982 yılının çözülmemiş bir cinayet vakasını ele alıyor. Karısının aniden ortadan kaybolması ile polislerin kocasından endişelenmesini konu edinen hikaye oldukça sürükleyici bir anlatımla sunuluyor.

https://www.youtube.com/watch?v=B7_VwoZKPRM

 

Tüm Yorumlar0