LEGO Batman 10 Şubat’ta Vizyonda

LEGO Batman 10 Şubat’ta Vizyonda

Lego Batman’de Gotham’da büyük değişiklikler dönüyor. Şehri düşman Joker’in elinden almak istiyorsa, Batman yasa dışı bir iş yapmak zorunda kalabilir,  belki başkalarıyla birlikte çalışmayı deneyebilir, ve belki, sadece belki, rahatlamayı öğrenebilir.

“LEGO® Batman Filmi’ Chris McKay tarafından yönetildi ve yapımcılığı ise The LEGO®  Movie’de birlikte çalıştıkları Dan Lin, Phil Lord, Christopher Miller ve Roy Lee’ ye ait. Film Seth Grahame-Smith ve Chris McKenna ve Erik Sommers tarafından yazıldı, Senaryo materyalleri Jared Stern ve John Whittington tarafından LEGO® oyuncaklarından uyarlandı.Yönetici yapımcılığı Jill Wilfert, Keith Malone ve Will Allegra’ya ait.

lego-batman

Bir Warner Bros. Pictures ve Warner Animation Group yapımı olan “LEGO®  Batman Filmi”nin,  LEGO System A/S, a Lin Pictures / Lord Miller / Vertigo Entertainment Production işbirliğiyle  dünya çapında 10 Şubat 2017’de vizyona girmesi planlanıyor. Filmin dağıtımı, bir Warner Bros. Entertainment Şirketi olan Warner Bros. Pictures tarafından yapılacak.

LEGO® Batman Türkiye’de de 10 Şubat 2017’de 3D ve Türkçe Dublajlı olarak vizyona girecek.

 

Tüm Yorumlar0