Zorlu PSM Tiyatro Sevgisini 40 Bin Kişiyle Paylaştı

Zorlu PSM Tiyatro Sevgisini 40 Bin Kişiyle Paylaştı

Zorlu PSM, bünyesinde yer alan Ana Tiyatro, Drama ve Studio sahnelerinde İstanbul’un her iki yakasındaki prestijli tiyatro topluluklarının değerli oyunlarını ağırlamayı sürdürüyor. 4. sezonunda, Eylül ayından bu yana 40.000’e yakın izleyiciyi ağırlayan Zorlu PSM’de, tiyatroseverlerin oyunlara ilgisi her geçen gün artıyor.

Zorlu PSM, 4. sezonunda, aralarında Anadolu yakasının değerli tiyatro salonları Oyun Atölyesi ve Moda Sahnesi’nden “Pencere, Köprüden Görünüş, Kundakçı, Aşk Delisi, Hamlet, En Kısa Gecenin Rüyası, Bütün Çılgınlar Sever Beni” gibi oyunların da bulunduğu pek çok temsile ev sahipliği yapıyor. Zorlu PSM, aynı zamanda Çolpan İlhan & Sadri Alışık Tiyatrosu’ndan “Yatak Odası Diyalogları, Guguk Kuşu, Frankenstein, Binde Bir Gece Diyalogları”, Şahika Tekand ve Studio Oyuncuları’ndan “Godot’yu Beklerken”, Pangar Tiyatro Topluluğu’ndan “Kozalar”ı ve Müşterek’ten 39 Basamak’ı izleyicilerle buluşturuyor. Bunların yanında toplam tiyatro seyircisi içinde yaklaşık 6.500 kişinin izlediği Zorlu Çocuk Tiyatrosu’nun farklı oyunları da Zorlu PSM’de minikleri ağırlamaya devam ediyor.

Zorlu PSM prodüksiyonu ve Talimhane Tiyatrosu işbirliğiyle sahneye konan ve 2. sezonunda oynadığı 10 temsilde toplam 5.000’den fazla tiyatrosevere ulaşan Yoldan Çıkan Oyun, sezon sonuna kadar izleyiciyle buluşuyor.

Tiyatroya ilgi büyüyor

Kurulduğu günden bu yana birçok yerli – yabancı, özgün ve başarılı tiyatro oyununa ev sahipliği yapan Zorlu PSM, içinde bulunduğu sezonla birlikte, biletleri satışa çıktığı andan itibaren yoğun ilgi gören 29 farklı oyuna sahnelerini açıyor. Geride bıraktığımız sezonun ilk 5 ayında Zorlu PSM, bu oyunlarla 40.000’e yakın izleyici ağırladı. Yoğun ilgiyle karşılanan tiyatro oyunları, İstanbul’un her iki yakasına yayılan tiyatro topluluklarının seçkileriyle Zorlu PSM’de tek bir çatı altında toplanıyor. Her yaştan tiyatroseverin yoğun ilgisi, kültür- sanat camiası adına da yüz güldürüyor.

Zorlu PSM 4. Sezon Tiyatro Oyunları Listesi:

Zorlu PSM- Talimhane Tiyatrosu

1. Yoldan Çıkan Oyun

Müşterek

2. 39 Basamak

Pangar Tiyatrosu

3. Kozalar

Şahika Tekand ve Studio Oyuncuları

4. Godot’yu Beklerken

Oyun Atölyesi

5. Pencere

6. Köprüden Görünüş

7. Kundakçı

8. Aşk Delisi

9. Hansel ve Gretel’in Öteki Hikayesi

Moda Sahnesi

10. Bütün Çılgınlar Sever Beni

11. En Kısa Gecenin Rüyası

12. Hamlet

13. Roberto Zucco

14. Torun İstiyorum

15. Seviyoruz ve Hiçbir Şey Bilmiyoruz

16. Bira Fabrikası

17. Bir Başkadır A.

Platform Tiyatrosu

18. Köpeklerin İsyan Günü

Tiyatro iN

19. Akciğer

Talimhane Tiyatrosu

20. Önce Bir Boşluk Oldu Kalp Gidince, Ama Şimdi iyi

Zorlu Çocuk Tiyatrosu

21. Karlar Ülkesi

22. Lunapark Gezegeni

Sadri Alışık Tiyatrosu

23.Yatak Odası Diyalogları

24. Guguk Kuşu

25. Frankenstein

26. Binde Bir Gece Diyalogları

GalataPerform

27. Yaşlı Çocuk

1001 Sanat

28. Tuhaf Bir Pazar Günü

Tuba Ünsal Prodüksiyon

29. İsimsiz Yıldız

İlgili Linkler
Sinema tiyatro zorlu psm
Tüm Yorumlar0