!F İstanbul Bağımsız Filmler Festivali Başlıyor

!F İstanbul Bağımsız Filmler Festivali Başlıyor

16-26 Şubat’ta İstanbul’da, 2-5 Mart Ankara ve 2-5 Mart İzmir’de sinema severlerin sabırsızlıkla beklediği İF İstanbul Bağımsız Filmler Festivali başlıyor.

İlk veya ikinci filmlerini yapmış olan yeni auteur yönetmenler festivalde ‘Keşif’ bölümünde 10.000USD  ‘Keş!f’ ödülünün sahibi olmak için İstanbul’da buluşacaklar.

Death In The Terminal, Gaci Gibi, Nawet Nie Wiesz, Jak Bardzo Cie Kocham, Rat Film, The War Show, Une Jeune Fille De 90 Ans ve Whose Country filmleri Aşk & Başka Bi’ Dünya bölümünde izleyiciyle buluşan festivalin iddialı yapımları.

Ayrıca !F İstanbul Bağımsız Filmler Festivali‘nde Aquarius, Billy Lynn’s Long Halftime Walk, Buster’s Mal Heart, Certain Women, Christine, En Man Som Heter Ove, Everybody Wants Some!!, Koca Dünya, La Tortue Rogue, Moonlight, My Entire High School Sinking into the Sea, Planetarium, Sausage Party, T2 Trainspotting, Tanna, Their Finest ve Welcome to Norway’in Galaları gerçekleşecek.

David Lynch: The Art Life, Espaço Além – Marina Abramovic e o Brasil, Franca: Chaos&Creation, Hooligan Sparrow, Maya Angelou And Still I Rise ve Rocco da kaçırılmaması gereken, hayatın içindeki sanattı anlatan festivalden sonra da konuşulacak etkileyici yapımlar.

Festival biletleri biletix.com’dan alınabiliyor. Her yıl daha fazla ilgi gören !F İstanbul’da geçen yıl da bir önceki yıl gibi biletlerinin tamamı tükenmişti.

 

Tüm Yorumlar0
Scroll Top