Nickelodeon Kids’ Choice Ödülleri İçin Geri Sayım Başladı

Nickelodeon Kids’ Choice Ödülleri İçin Geri Sayım Başladı

Dünyaca ünlü yıldızların oylandığı ve geçerli oyların yalnızca çocuklara ait olduğu ‘Nickelodeon’s 2017 Kids’ Choice Awards’ töreninin sunuculuğunu bu yıl, aktör ve sunucu John Cena yapacak.

180’den fazla ülkede kitleleri Nickelodeon ekranlarına kitleyecek sürprizlerle dolu gece, Güney Kaliforniya Üniversitesi’nin Galen Merkezi’nden 11 Mart Cumartesi günü canlı olarak yayınlanacak.

John Cena, daha önce, 2008 yılında Avusturalya’daki ‘Kids’Choice Awards’ töreninde sunucu olarak karşımıza çıkmıştı, bu yıl ise ilk kez ulusal bir şova ev sahipliği yapacak.

Gecenin ev sahibi, John Cena, ‘Sürprizlere hazır olun! Nickelodeon’s Kids’ Choice’ ödül töreninin bir parçası olmaktan çok heyecanlayım, bu seneki şovu sunmak benim için bir gurur’ dedi.

‘Nickelodeon Yetenek ve Etkinlik’ departmanı, Kıdemli Başkan Yardımcısı, Shelly Sumpter ise heyecanını, ‘John Cena’nın enerjisi ve olağanüstü kişiliğiyle bu yılki ‘Kids’ Choice Awards’ ın heyecan, komedi ve eğlence getireceğine eminiz. Cena’nın büyük bir kalbi var, biz de bu yılki etkinlikte dünya üzerinde tüm çocuklara ön sıralardan yer ayırmak için sabırsızlanıyoruz.’ cümleleriyle ifade etti.

İlgili Linkler
TV nickelodeon
Tüm Yorumlar0