Marvel’s Iron Fist’ten Colleen Wing İçin Özel Tanıtım Videosu Yayımlandı

Marvel’s Iron Fist’ten Colleen Wing İçin Özel Tanıtım Videosu Yayımlandı

17 Mart Cuma günü prömiyeri yapılacak yeni dizisi Marvel’s Iron Fist’in kadın karakteri Colleen Wing’i anlatan özel bir video ve görsel yayınladı. Hazırlanan videoda, diziden görüntülerin yanı sıra Colleen Wing karakterini canlandıran Jessica Henwick ile yapılan röportajdan kesitler de yer alıyor.

Netflix’in, Marvel Television ve ABC Stüdyoları işbirliğiyle hayata geçirdiği Marvel’s Iron Fist; Marvel süper kahraman serisinde Marvel’s Daredevil, Marvel’s Jessica Jones ve Marvel’s Luke Cage’den sonraki dördüncü hikaye olarak merakla bekleniyor. Her birinin hikayesi ayrı dizilerde anlatılan bu dört süper kahraman, yılsonuna doğru Netflix’te yayınlanacak olan Marvel’s The Defenders’ta bir araya gelecek!

Yıllar boyunca kayıp olan milyarder Danny Rand (Finn Jones) New York’a dönerek geçmişiyle olan bağlarını yeniden canlandırmaya ve ailesinin vasiyetine sahip çıkmaya çalışıyor. Bir yandan da kung-fu’daki ustalığını ve muhteşem Iron Fist gücünü kullanarak New York’u yozlaştıran suç unsurlarına karşı savaş veriyor.

 

Tüm Yorumlar0