Sony Channel Artık Türkiye’de

Sony Channel Artık Türkiye’de

Sony Pictures Television Networks’ün (SPT) Türkiye’deki Planet kanallarının çoğunluk hissesini almasının ardından ilk kanal dönüşümü 28 Mart akşamı gerçekleşti. Tüm platformlarda şifresiz olarak yayınlarına başlayan Sony Channel’da pek çok ödüllü film ilk defa seyirci ile buluşacak.

Sony Channel’ın Türkiye’deki ilk kanalının dönüşümü için gerçekleştirilen basın toplantısında konuşan, Sony Pictures Television Networks CEEMA Kıdemli Başkan Yardımcısı Lyle Stewart; “Sony Channel, dünya çapında 70’ten fazla ülkede TV izleyicileri ile buluşarak, onlara birbirinden zengin içerikler sunuyor. Biliyoruz ki Türk seyircisi de Sony Channel’da her gece yayınlanacak olan Hollywood filmlerinin ilk gösterimlerini ve dünyanın her yerinde izlenme rekorları kıran popüler TV şovlarından oluşan programlarımızı çok sevecek.” dedi.

Sony Channel Türkiye Yönetim Kurulu Başkanı Sevin Ergun Sefada; “Sony Channel’ın Türkiye’ye girişi ile pazara global bir deneyim sunuyoruz. SPT Networks’ün birbirinden renkli içerikleri ile izleyicilerimiz istedikleri her zaman, şifresiz premium yayın deneyimi yaşayacaklar. Sony Channel, ailelerin birlikte seyredeceği birbirinden zengin içeriklerin yanı sıra gençlerin de ilgiyle takip edeceği yabancı dizilerden oluşuyor. Sony Channel, Türk izleyicilerinin yeni kanalı olacak. Sony Channel kanalının dönüşümünün yanı sıra diğer üç kanal da çok kısa zaman içerisinde dönüşümlerini tamamlayacak.” açıklamasında bulundu.

İlgili Linkler
TV Sony Channel Sony Pictures
Tüm Yorumlar0