Brad Pitt’in Beklenen Filmi War Machine’den Yeni Video

Brad Pitt’in Beklenen Filmi War Machine’den Yeni Video

Ünlü yazar-yönetmen David Michôd (Animal Kingdom), günümüzde geçen absürt savaş filmi War Machine’de, bir Amerikan Generali’nin hızlı yükseliş ve düşüş hikayesini ele alıyor. Filmin başrol oyuncusu Brad Pitt’in oynadığı en güncel film olan War Machine’den paylaşılan yeni video sinema severleri heyecanlandırdı. Filmin konusu ise şöyle:

Michôd, doğuştan lider olan ünlü General’in, maceranın kara merkezine kendinden emin bir şekilde yürüyüşünü absürt bir açıdan anlatıyor. Hikayenin merkezinde yer alan  Brad Pitt, bir neslin en kutuplaştırıcı savaş karakterlerinden birisi olan başarılı, karizmatik dört yıldızlı General Stanley McChrystal’i canlandırıyor. General McChrystal, Afganistan’daki NATO güçlerini komuta etmek için bir rock yıldızı gibi öne atılmış, ne var ki bir gazetecinin kayıtsız şartsız tüm gizli yönleri açığa vuran makalesiyle alaşağı edilmişti.

Netflix orijinal yapımı olan bu film, gazeteci Michael Hastings’in The Operators: The Wild & Terrifying Inside Story of America’s War in Afghanistan adlı eserinden ilham alınarak hayata geçirildi. War Machine filminde, Brad Pitt’e Tilda Swinton, Sir Ben Kingsley, Anthony Michael Hall, Topher Grace, Will Poulter, Lakeith Stanfield, Emory Cohen, John Magaro, RJ Cyler, Alan Ruck, Scoot McNairy ve Meg Tilly eşlik ediyor. Ian Bryce ve Plan B’den Dede Gardner, Jeremy Kleiner ve Brad Pitt filmin yapımcılığını üstlenirken, James Skotchdopole ise baş yapımcı koltuğunda yer alıyor. Film 26 Mayıs 2017’de Netflix’te yayınlanacak.

Tüm Yorumlar0