Girlboss’tan İzleyiciyle Buluşmadan Önce Özel Video
Dizi Haberleri Kitap Uyarlaması

Girlboss’tan İzleyiciyle Buluşmadan Önce Özel Video

Britt Robertson, Sophipa Amoruso ve Kay Cannon, hazırlanan Girlboss özel tanıtım videosuyla bekleyenleri heyecanlandırdı.

Girlboss, ünlü moda markası Nasty Gal’in kurucusu Sophia Amoruso’nun kaleme aldığı New York Times’ın çok satanlar listesine giren #Girlboss adlı kitaptan esinlenerek hayata geçirildi. Dizi, eBay’de vintage kıyafetler satarak kendi girişimini kuran ve 27 yaşına geldiğinde Nasty Gal markasını milyonlarca dolarlık bir moda imparatorluğuna dönüştürmeyi başaran Amoruso’nun hikayesi etrafında şekilleniyor. Dizide Amoruso’yu Britt Robertson canlandırıyor.

Dizinin yaratıcısı ve baş yapımcısı olan Kay Cannon (Pitch Perfect 1&2 filmleri ve 30 Rock) aynı zamanda dizi sorumlusu olarak görev yapıyor. Charlize Theron (Monster, Young Adult), Denver & Delilah yapım şirketinden Laverne McKinnon ve Beth Kono, Christian Ditter (How to Be Single) ve Sophia Amuroso da dizinin baş yapımcıları arasında yer alıyor. Bir Netflix orijinal dizisi olan Girlboss, her biri yarım saatlik 13 bölümden oluşuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

*

*