Amy Adams Hakkında Çok Bilinmeyen Gerçekler

Amy Adams Hakkında Çok Bilinmeyen Gerçekler

Amy Lou Adams 5 kere Oscar’a aday gösterildi ve son dönemlerin yıldızı parlayan oyuncuları arasında.  Catch Me If You Can , Batman v Superman: Down of Justice,  Big Eyes filmleriyle ün kazanan güzel yıldız hakkında merak edilen pek çok şey var. Peki Amy Adams ile ilgili bilinmeyenleri söylesek ne derdiniz? İşte onlardan bazıları:

En sevdiği tatil Noel, en sevdiği mevsim ise İlk bahar. Oya işine ilgi duyuyor ve kendisine hobi olarak edinmiş.Hayatını bir günlüğüne birisi ile değiştirecek olsa bu kişinin Oprah Winfrey olacağını söylüyor.

Oprah Winfrey ise Amerika’nın en çok izlenen talk show programlarından birisinin sunucusudur.

Geçmişten birisiyle kahve içme şansı olsa Janis Japlin olmasını isterdi. En sevdiği egzersizin yoga olduğunu söylüyor.

Dünyadaki herkes okuduğu için okuduğu kitabın Grinin Elli Tonu olduğunu söylüyor.Gitmeyi en çok sevdiği ülke İtalya, son gittiği ülke ise İtalya, gitmek istediği ülke ise Yunanistan.

En sevdiği tat baharatlar, en sevdiği tatlı ise çilek.En çok güldüğü şey ailesi. İlk evcil hayvanı bir köpekti ve ismi Kristanya idi. Geçmişte ya da gelecekte bir konsere gidecek olsa Woodstock’u seçeceğini söylüyor.

Hayatta yaşadığı en büyük sürprizin Catch Me If You Can filminin seçmelerine katılmak olduğunu söylüyor.

Moda ikonu Grace Kelly.  Gelmiş geçmiş en sevdiği film Gone With The Wind. En çok ağlatan film Ghost. En çok güldüren film ise Bridesmaids.

Eğer bir belgesel çekecek olsaydı evlat edinme ile ilgili olurdu. En sevdiği dizi Girls. En çok konuk oyuncu olarak gitmek istediği yapım American Horror Story.

Kendisini en çok zorlayan rolü American Hustle’daki rolü olmuş. En güçlü yanı ise sabırlı olması.

Tüm Yorumlar0