Spider-Man: Homecoming Temmuz’da Vizyonda

Spider-Man: Homecoming Temmuz’da Vizyonda

7 Temmuz’da vizyona girecek olan Spider Man: Homecoming çizgi roman hayranlarını heyecanlandırdı. Bones dizisinden tanıdığımız John Francis Daley‘in bu kez senaryo koltuğunda oturduğu filmin konusu şöyle:

Genç Peter Parker/Örümcek-Adam ( Tom Holland), “Örümcek-Adam: Eve Dönüş”te  yeni bulduğu kimliği ve ağ atma yeteneğiyle, süper kahraman olarak yaşamaya başlıyor. “Yenilmezler”le yaşadığı müthiş deneyimden oldukça mutluluk duyan Peter, her zaman gözünü üzerinde tutan yeni akıl hocası Tony Stark (Robert Downey, Jr.)’ın gözetimi altında, halası May (Marisa Tomei) ile yaşadığı eve döner. Peter günlük hayat rutininde yaşamaya çalışır,fakat bir yandan yaşadığı semtteki insanların sevdiği “Örümcek-Adam” olmaktan daha fazlasını isteyen, kendisini kanıtlamaya çalışan düşüncelerinden dolayı kafası karışıktır.Ta ki, yeni kötü adam Vulture (Michael Keaton) ortaya çıkıp, Peter’in hayatta önem verdiği her şey tehlikeye girene kadar…

Yönetmen:       Jon Watts

Yapımcılar:     Kevin Feige Amy Pascal

Senaryo:      Jonathan Goldstein & John Francis Daley  ve Jon Watts & Christopher Ford ve Chris McKenna & Erik Sommers

Uyarlanan Marvel Çizgi Romanı Yazarları :       Stan Lee ve Steve Ditko

Yönetici yapımcılar:      Louis D’Esposito Victoria Alonso Patricia Whitcher Jeremy Latcham Stan Lee

Oyuncular:     Tom Holland Michael Keaton Zendaya Jon Favreau Donald Glover Tyne Daly Ile Marisa Tomei ve  Robert Downey Jr.

İlgili Linkler
Sinema Haberleri
Scroll Top