Annabelle: Creation 18 Ağustos’ta Sinemalarda

Annabelle: Creation 18 Ağustos’ta Sinemalarda

 David F. Sandberg (“Lights Out”)’in yönettiği, New Line Cinemas’ın sunduğu ‘‘Anabelle’’ 2014’te büyük bir başarı sağlayıp, $527 milyon hasılat  yapmıştı. Yeni film Anabelle: Kötülüğün Doğuşu’nun yapımıcılığını, Peter Safran ve James Wan üstleniyorlar. İkili, éKorku Seansıé filmleriyle de büyük etki yaratmıştılar.

“Anabelle: Kötülüğün Doğuşu” filminde, küçük kızları bir kaç yıl once trajik bir şekilde ölen, oyuncak bebek yapımıyla uğraşan bir adam ve eşi, kapanan bir yetimhanenin kızlarını ve görevli rahibesini evlerinde misafir ederler. Daha sonrasında da oyuncakçının yarattığı lanetli Annabelle’in hedefi  haline gelirler.

Sandberg’in yönettiği filmin senaryosu ‘Annabelle’in de yazarı  Gary Dauberman’a ait. Filmin başrol oyuncuları şöyle sıralanıyor : Stephanie Sigman (“Spectre”), Talitha Bateman (“The 5th Wave”), Lulu Wilson (gelecek  “Ouija 2,” “Deliver Us from Evil”), Philippa Anne Coulthard (“After the Dark”), Grace Fulton (“Badland”), Lou Lou Safran (“The Choice”), Samara Lee (“Fox Catcher,” “The Last Witch Hunter”).  Tayler Buck ilk rolüyle , Anthony LaPaglia (TV dizisi “Without a Trace”) ve Miranda Otto (Showtime’ın “Homeland,” “The Lord of the Rings” Üçlemesi).

Sandberg ile iş birliği yapılan kamera arkası ekibi “Işıklar Sönünce”nin ekibinden yapım tasarımcısı Jennifer Spence ve editör Michel Aller, görüntü yönetmeni Maxime Alexandre (“The Other Side of the Door”) ve kostüm tasarımcısı Leah Butler’in (“Paranormal Activity 3 & 4”) katılımıyla oluşuyor.

Bir  New Line Cinema sunumu ve Atomic Monster/Safran Company yapımı “Anabelle: Kötülüğün Doğuşu”nun dünya çapında 18 Ağustos 2017’den itibaren vizyona girmesi planlanıyor. Filmin dağıtımını  Warner Bros. Pictures üstleniyor. Filmin Türkiye’de de 18 Ağustos’ta vizyona girmesi planlanıyor.

Tüm Yorumlar0
Scroll Top