Bright’tan Yeni Fragman Yayımlandı

Bright’tan Yeni Fragman Yayımlandı

Suicide Squad ve End of Watch filmlerinin yönetmeni David Ayer’ın yönetmenliğini üstlendiği, Netflix’in 2017’deki en iddialı film projelerinden Bright’tan yepyeni bir fragman paylaşıldı. 22 Aralık 2017’de tüm dünyayla aynı anda sadece Netflix’te izleyebileceğiniz filmin başrollerinde Will Smith, Joel Edgerton ve Noomi Rapace bulunuyor.

Bir insan olan Ward (Will Smith) ve bir ork olan Jakoby (Joel Edgerton) rutin bir gece devriyesine çıktıklarında bildikleri dünyanın geleceği, bir günde tamamen değişiyor. Hem kendi kişisel farklılıklarıyla hem de düşmanlarıyla savaşan ikili, genç bir elf kadını ve yanlış ellere düşerse her şeyi yok edebilecek ve unutulduğu düşünülen kutsal emaneti korumak için birlikte çalışmak zorunda.

Netflix’in orijinal yapımı filmde Will Smith, Joel Edgerton, Noomi Rapace, Lucy Fry, Edgar Ramirez, Ike Barinholtz, Enrique Murciano, Jay Hernandez, Andrea Navedo, Veronica Ngo, Alex Meraz, Margaret Cho, Brad William Henke, Dawn Olivieri ve Kenneth Choi yer alıyor.  Yönetmenliğini David Ayer’ın yaptığı filmin  senaryosu Max Landis’e ait.  Filmin yapımcılığını ise David Ayer, Eric Newman ve Bryan Unkeless paylaşıyor.

Tüm Yorumlar0
Scroll Top