Chaos Walking’te Mads Mikkelsen Sürprizi

Chaos Walking’te Mads Mikkelsen Sürprizi

Tom Holland ve Daisy Ridley’in başrollerinde olduğu açıklanan Chaos Walking‘te Mads Mikkelsen‘in kötü bir karakteri canlandıracağı konuşuluyor. Genellikle kötü rollerde oynamayı tercih eden ünlü oyuncunun bu konuda oldukça başarılı olması da söylentilerin doğruluk payını güçlendiriyor.

Patrick Ness’in romanından uyarlanacak Chaos Walking’in yönetmenliğini Doug Liman üstleniyor.

Charlie Kaufman ile Jamie Linden de filmin senaryo ekibinde yer alıyor.

Filmin konusu şöyle:

Todd Hewitt “Yeni Dünya”nın uzak bir bölgesinde yaşamakta olan bir gençtir. İnsanlık için yeni bir umut olması beklenen “Yeni Dünya”, “Noise” adı verilen bir virüs sebebiyle cehenneme döner. Bu virüs ile herkes birbirinin düşüncelerinden parçaları görebilmektedir. Görüntü ya da ses olarak gelen bu düşünceler sebebiyle pek çok kişi deliliğe sürüklenmiştir. Ancak günün birinde Todd çok önemli bir keşif yapar; Viola isimli bir genç kızla karşılaşır. Viola’nın yanında virüs etkisiz hale gelmektedir. İkili gelişen olaylar sebebiyle her şeyin duyulduğu ve görüldüğü bir dünyada saklanmaya çalışacak ve yaşadıkları gezegenin büyük sırlarını keşfedecekleri bir macera atılmak zorunda kalacaklardır…

Toplamda 3 kitap ve 3 kısa hikayeden oluşan kitap serisi 2010 yılında tamamlandı. Chaos Walking 1 Mart 2019’da Türkiye’de vizyonda.

Tüm Yorumlar0