Emma Roberts’in En Romantik 5 Filmi

Emma Roberts’in En Romantik 5 Filmi

Gençlik filmleri denildiğinde ilk akla gelen isimlerden biri olan Emma Roberts, romantik filmler konusunda da iyi bir iş çıkaran genç bir yetenek. Sarı saçlarıyla şimdiden Hollywood’un ikonik yıldızları arasına girmeyi başaran ünlü oyuncu özellikle korku dizilerinde rol almayı sevse de film tercihleri romantik komedilerden yana. Emma Roberts’ın en iyi romantik filmlerini sizin için derledik.

1.The Art Of Getting By/Aşk Ödevi (2011)

Resim konusunda başarılı ve ölümüne derecede kaderci bir yapısı olan George ile sınıfında bulunan Sally adında bir kız ile yapmış olduğu arkadaşlığı anlatan bu film, George’un kafasında takmış olduğu bir deyim yüzünden hayatını etkilemesini anlatır.

2.Valentine’s Day/Sevgililer Günü (2010)

Los Angeles eyaletinde yaşayan bir grup kişiyi ele alan bu film, birbirine geçmiş hayatları anlatmaktadır. Sevgililer gününe kadar kendi hayatlarının farkında olmayan bu grup, kendi hayatlarındaki öncelikleri ve sevgililer günü romantizmi içerisinde kaybolmamaları gerektiğini fark ediyorlar.

3.Ashby (2015)

Film, Ed Wallis adındaki 17 yaşındaki lise öğrencisi ve yaşamak için sadece 5 ayı kalmış ve aynı zamanda eski bir CIA tetikçisi olan komşusu Ashby ile arkadaş olmalarını anlatmaktadır. Ed daha yaşamında ne olmak istediğini bilemezken, Ashby ise ölümünden önce hayatı ve tanrı arasında barış yapmak ister.

4.It’s Kind Of A Funny Story/ Komik Bir Hikâye (2010)

Craig lisede okuyan bir öğrencidir ve aynı zamanda en yakın arkadaşının kız arkadaşına âşık olmuştur. Kendisinde intihar etmeye bir eğilim olduğunu fark eden Craig hastaneye giderek kontrol yapılmasını ister. Kontroller bittikten sonra gideceğini düşünen Craig için iler o şekilde yürümez ve bir hafta süre içeresinde hastanede kalır. Genç bölümü tadilatta olduğu için yetişkin bölümüne geçen Craig ’in ilgisini onunla aynı yaşta olan Noelle çeker.

5.Palo Alto (2014)

Hassas ve çekingen bir yapısı olan April bir lise öğrencisidir. Hisleri konusunda okulundaki futbol öğretmeni Mr. B ile kafası hep güzel olan Teddy arasında kalmıştır. Fred ise April’a karşı hisler beslemektedir ancak aynı zamanda erkeklere karşı rahat tavırlar sergileyen Emily’i de baştan çıkarmaya çalışmaktadır. April ve Teddy birlikte bir lise partisinden çıkıp diğerine giderken aralarında bir yakınlaşma olmuştur. Ancak Fred ’in sorumsuz davranışları işleri daha kötü hale getirmektedir.

 

Tüm Yorumlar0
Scroll Top