Everything, Everything Ağustos’ta Vizyonda

Everything, Everything Ağustos’ta Vizyonda

Stella Meghie’nin yönettiği, Nicola Yoon’un en çok satan aynı adlı romanına dayanan romantik drama “Everything, Everything/Her Şey 11 Ağustos’ta vizyonda.

Ya dış dünyadaki hiçbir şeye dokunamasaydınız? Temiz havayı hiç ciğerlerinize çekemeseydiniz, güneşi yüzünüzde hissedemeseydiniz… ya da komşu oğlanı öpemeseydiniz?

“Everything, Everything/Her Şey” 18 yaşında, zeki, meraklı ve hayal gücü zengin bir kız olan, ancak bir hastalık yüzünden evinin içinde tamamen yalıtılmış şekilde yaşayan Maddy ile bu durumun onlara engel olmasına izin vermeyecek komşu çocuğu Olly’nin sıradışı aşkını konu alıyor.

“Everything, Everything/Her Şey”in başrollerini Maddy rolünde Amandla Stenberg ve Olly rolünde Nick Robinson paylaşıyor. Ana de la Reguera ve Anika Noni Rose ise filmde yardımcı oyuncu olarak yer alıyorlar. Meghie’nin yönettiği filmin senaryosu J. Mills Goodloe’ya ait. Leslie Morgenstein ve Elysa Dutton’ın yapımcılığını Alloy Entertainment bünyesinde gerçekleştirdiği filmin yönetici yapımcısı ise Victor Ho.

Tüm Yorumlar0