Will Smith’in Hafızalara Kazınan 5 Filmi

Will Smith’in Hafızalara Kazınan 5 Filmi

Will Smith Amerika sinemasının vazgeçilmez oyuncuları arasında. Ünlü aktörün başrolünü oynadığı filmler arasında Bad Boys, Men In Black, Hitch, I Am Legend, The Pursuit Of Happiness ve Suicide Squad gibi filmler gişede hatırı sayılır hasılatlar elde etti. Uzun yıllardır dünyada geniş bir hayran kitlesi edinen başarılı oyuncu Will Smith’in en iyi filmlerini sizin için listeledik.

1-Men In Black (Siyah Giyen Adamlar) 1997

Efsane Will Smith komedi filmleri arasında yerini alan Siyah Giyen Adamlar filminde Will Smith’te Tommy Lee Jones eşlik etmektedir. Filmin konusu haktan gizlenen ve dünyayı uzaylı istilasından koruyan bir polis birimini anlatır. Bu birimde ajan olan Will Smith ve Tommy Lee Jones lazerli tabancaları ve hafızayı silme cihazları ile filmin konusu unutulmaz bir hale getirir. İki başarılı aktörün dünyayı düşman uzaylılardan korurken başlarına açtıkları belaları eğlenceli bir şekilde Siyah Giyen Adamlar filminde izleyeceksiniz. 2012 yılına damgasını vuran bu film günümüzde de tercih edilen komedi filmleri arasında yerini alır.

2- Hitch (Aşk Doktoru) 2005

Aşk Doktoru filminde Will Smith’e Eva Mendes güzelliği ve başarılı oyunculuğu ile eşlik etmektedir. Aşk doktoru olan Alex erkeklere hayatlarının kadınını bulabilmesi için yardım etmektedir. Sara’da önemli bir gazetede ilişkiler hakkında köşe yazısı yazmaktadır ve Alex gibi Sara’da ilişkilere önyargılıdır. İlişki yürütemeyen ama ilişkiler için herkese tavsiyede bulunan bu çift bakalım kendi ilişkileri için ne yapacaktır. Aşk Doktoru komedi filmi izleyicilerini eğlenceli dakikalar bekliyor.

 3-Wild Wild West ( Vahşi Vahşi Batı) 1999

Will Smith filmleri arasında yerini alan Vahşi Vahşi Batı filminde Will Smith’i yine bir ajan rolü beklemektedir. Bu komedi ve macera dolu filmde Will Smith’e Kevin Kline eşlik etmektedir. James ve Artemus’un kötü adamları durdurma görevinde başlarına gelen olayları eğlenceli bir şekilde konu alan bu film izleyicilerine keyifli dakikalar yaşatmaktadır.

4-The Legend Of Bagger Vance (Bagger Vance Efsanesi) 2000

Birinci dünya savaşına katılan ve daha sonra eşine ve yaşadığı yere dönmeyen bir adamın 15 yıl sonra dönmeye karar vermesini eğlenceli bir şekilde anlatan bir filmdir. Döndüğünde her şey değişmiştir ve kendine olan güvenini kaybetmesine yakın esrarengiz bir adamla karşılaşır. Ve film bu iki adam arasında eğlenceli bir şekilde akıp gider.

5- Suicide Squad (Gerçek Kötüler) 2016

Will Smith’in headshot rolünü mükemmel bir şekilde oynadığı, efsane karakterlerin yer aldığı bir filmdir. Çizgi romanların kötü karakterleri bu filmle bir araya gelmiştir. Will Smith’te bu filmde birbirinden başarılı oyuncular eşlik etmiştir. Aralarında Margot Robbie, Cara Delevingne ve Jared Leto’nun bulunduğu kadro eğlenceli ve sürükleyici bir film oluşturmaktadır. Bir araya gelen kötüler bu filmde dünyayı kurtaracaklardır. Suicide Squad filmindeki headshot rolü ile Will Smith hayranlarını bir kez daha etkilemiştir.

Scroll Top