Narcos’un 3. Sezonu İçin Geri Sayım Başladı

Narcos’un 3. Sezonu İçin Geri Sayım Başladı

İlk iki sezonuyla dünyayı kasıp kavuran Narcos’un 3. sezonu için geri sayım başladı. Kokain kartellerinin önlenemez yükselişini konu alan dizinin 3. sezonunda Pablo’nun ölümünün ardından halkın bir numaralı düşmanı haline gelen Cali kartelinin hikayesi anlatılıyor. Kendilerini Cali’nin beyefendileri olarak tanıtan örgüt liderleri, dünya tarihindeki en büyük kokain karteli haline geliyor.

1 Eylül’de tüm dünya ile aynı anda Netflix’te izleyebileceğiniz Narcos 3.sezonun tanıtım fragmanı yayımlandı.

https://www.youtube.com/watch?v=QM1i4WT5K_4&feature=youtu.be

  1. sezonda tanışacağımız diğer yeni karakterler:
  • Jorge Salcedo (Matias Varela) – Cali’nin güvenlikten sorumlu yöneticisi ancak karısı ve çocukların güvenliğini, patronlarının canından önemli görüyor
  • Tecrübesi olmadan ancak büyük bir istekle operasyona dahil olan yeni DEA ajanları Chris Feistl (Michael Stahl-David) ve Daniel Van Ness (Matt Whelan)
  • Farkında olmadan karısı Christina’yı (Kerry Bishe) ölümcül bir tehlikeye sokan kartelin para aklayıcısı Franklin Jurado (Miguel Angel Silvestre)
  • Başta kartel yapısında herhangi bir yönetici görevi üstlenmek istemeyen Miguel’in en büyük oğlu David Rodriguez (Arturo Castro)

Bu sefer uyuşturucu kaçakçıları ve rakipleri için kurallar baştan aşağı değişiyor ancak bunu fark ettiklerinde çoktan iş işten geçmiş olacak.

Pablo Escobar’ın ölümünden sonra yaşananları konu alan üçüncü sezonda, DEA tüm dikkatini dünyanın en zengin uyuşturucu kaçakçıları olan Cali karteline veriyor. Dört güçlü mafya babasının yönettiği kartel, Escobar’ınkinden çok farklı… Zira onlar, devlet yetkililerine rüşvet yedirip kanlı eylemlerini manşetlerden uzak tutmayı tercih ediyor.

Tüm Yorumlar0