Annabelle: Kötülüğün Doğuşu İçin Geri Sayım Başladı
Sinema Haberleri

Annabelle: Kötülüğün Doğuşu İçin Geri Sayım Başladı

David F. Sandberg’ün (“Lights Out”) yönettiği, 2014’ün muazzam başarı kazanmış filmi “Annabelle”in devamı niteliğindeki “Annabelle: Kötülüğün Doğuşu”nun yapımcılığını, bir kez daha, “The Conjuring” filmlerinde ortaklık yapmış olan Peter Safran ve James Wan gerçekleştirdi.

“Annabelle: Kötülüğün Doğuşu”nda, oyuncak bebekler yapan bir adam ve karısı, küçük kızlarının trajik ölümünden birkaç yıl sonra, kapatılmış bir yetimhaneden bir rahibe ile altı kız çocuğunu evlerine alırlar. Misafirler çok geçmeden adamın şeytani yaratımı Annabelle’in hedefi hâline gelirler. Merakla beklenen film 18 Ağustos’ta vizyona girecek.

Sandberg’ün yönettiği filmin senaryosu “Annabelle”i de yazmış olan Gary Dauberman’a ait. Filmin başrollerini Stephanie Sigman (“Spectre”), Talitha Bateman (“The 5th Wave”, yakında gösterime girecek olan “Geostorm”), Lulu Wilson (“Ouija: Origin of Evil”, “Deliver Us from Evil”), Philippa Coulthard (“After the Dark”), Grace Fulton (“Badland”), Lou Lou Safran (“The Choice”), Samara Lee (“Foxcatcher”, “The Last Witch Hunter”) ve sinemaya bu filmle adım atan Tayler Buck’ın yanı sıra, Anthony LaPaglia (televizyon dizisi “Without a Trace”) ve Miranda Otto (Showtime dizisi “Homeland”, “The Lord of the Rings” üçlemesi) paylaştı.

Filmin yönetici yapımcılığını Richard Brener, Walter Hamada, Dave Neustadter ve Hans Ritter üstlendiler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

*

*