Digiturk Dizi Severleri Eylül’de İddialı Yapımlarla Buluşturuyor
Sinema

Digiturk Dizi Severleri Eylül’de İddialı Yapımlarla Buluşturuyor

Marvel’s Inhumans, Blood Drive ve Claws gibi çok konuşulacak yeni dizilere ev sahipliği yapacak olan beIN SERIES kanalları dizi tutkunlarını ekranlara davet ediyor.

Digiturk, hayranlarının uzun süredir heyecanla beklediği Marvel’in yeni dizisi Marvel’s Inhumans’ı Eylül ayında diziseverler ile biraraya getiriyor. İlk bölüme özel iki saatlik gösterimi ile Digiturk, Marvel’s Inhumans ile bilim-kurgu takipçilerine keyifli dakikalar sunacak.

Başrollerini Black Bolt karakterini canlandıran Anson Mount ile Digiturk’te yayınlanan Game of Thrones’ta Ramsey Bolton karakteriyle izlediğimiz Iwan Rheon’un paylaştığı dizide, kendilerine karşı düzenlenen darbe sonucu dünyaya kaçmak zorunda kalan “Üstünler”in mücadelesi anlatılıyor. Marvel’s Inhumans, ilk bölüme özel iki saatlik gösterimi ile ABD’deki yayınından 24 saat sonra 30 Eylül’den itibaren her Cumartesi, saat 20.00’de beIN SERIES Sci-Fi kanalında hayranlarıyla buluşacak.

Digiturk’ün Eylül ayında ekrana getireceği bir diğer dizi ise ikinci sezonu ile dört yıl sonra hayranlarıyla buluşacak olan, başrollerini Elizabeth Moss, Game of Thrones’ta canlandırdığı Brienne karakteriyle tanıdığımız Gwendoline Christie ve usta oyuncu Nicole Kidman’ın paylaştığı Top of the Lake: China Girl. İlk sezonu 2013’te yayınlanan ve Elizabeth Moss’un Robin Griffin karakterini canlandırdığı dizinin yeni sezonunda, dedektif Griffin Avustralya’da işlenen gizem dolu bir başka cinayeti aydınlatmaya çalışacak. Dizi, 28 Eylül’den itibaren her Perşembe, saat 22:00’de beIN SERIES VICE kanalında yayınlanacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

*

*