Uzay Yolu Hayranlarının Favori Bölümleri

Uzay Yolu Hayranlarının Favori Bölümleri

Star Trek: Discovery, 25 Eylül’de Netflix’te prömiyer yapacak. Bu haberle Star Trek ya da bizdeki bilinen adıyla Uzay Yolu hayranlarını sevindiren Netflix ünlü dizinin hem dünyada hem Türkiye’de en beğenilen, yani en çok yeniden izlenen bölümlerini araştırdı.

Netflix’te Star Trek dizilerinin toplam 695 bölümü yayınlanıyor ve dünya genelinde yaklaşık 12 bin kişi 695 bölümün tamamını seyretti! Bu, seri fanatiklerinin tam 536 saat, yani 22 gün boyunca Uzay Yolu izlediği anlamına geliyor. En çok yeniden izlenen bölüm ise Star Trek: Voyager – Son Oyun, 1. & 2. Kısım (Sezon 7, Bölüm 24) oldu.

TÜRK UZAY YOLU HAYRANLARININ SEÇİMİ

Türkiye’deki Star Trek severlerin en çok beğendikleri bölüm de Star Trek: Voyager – Son Oyun, 1. & 2. Kısım (Sezon 7, Bölüm 24). Türklerin en çok tekrar izledikleri ikinci bölüm Star Trek: The Next Generation, Son Karakol (Sezon 1, Bölüm 4) olurken, üçüncü sırada Star Trek: The Next Generation: Milyonlarca Işık Yılı Uzaklıkta (Sezon 1, Bölüm 5) yer aldı. Türkiye’de en çok yeniden seyredilen Star Trek bölümlerinin listesi aşağıdaki şekilde:

DİZİ SEZON BÖLÜM BÖLÜM ADI
Star Trek: Voyager 7 24 Son Oyun, 1. & 2. Kısım
Star Trek: The Next Generation 1 4 Son Karakol
Star Trek: The Next Generation 1 5 Milyonlarca Işık Yılı Uzaklıkta
Star Trek 1 4 Hiçbir İnsanın Ayak Basmadığı Yerler
Star Trek: The Next Generation 1 3 Ahlak Kuralları
Star Trek: Voyager 1 3 En Baştan
Star Trek: The Next Generation 4 1 Bir Taşla İki Kuş: 2. Kısım
Star Trek: The Next Generation 3 26 Bir Taşla İki Kuş: 1. Kısım
Star Trek: The Next Generation 1 6 Aramızda Ama Yalnız
Star Trek 1 5 Gizemli Hastalık
Tüm Yorumlar0
Scroll Top