Unforgettable Sony Channel’da

Unforgettable Sony Channel’da

21 Eylül Perşembe saat 21:35’te, “Hyperthymesia” sendromlu bir kadın ve eski polis dedektifi olan Carrie Wells karakterinin üzerine kurulu olan dizi “Unforgettable”, 1. sezon 7. bölümüyle Türkçe ve şifresiz olarak, Sony Channel ekranlarında.

Bölüm İsmi: With Honor

Bölüm: S1E7

Yapım Yılı: 2011

Ülke: ABD

Yönetmen: Jean de Segonzac

Senaryo: Ed Redlich, John Bellucci

Oyuncular: Dylan Walsh, Poppy Montgomery, Michael Gaston, John Sharian, Kevin Rankin

IMDB Notu: 7.9

Türü: Dram, Gizem, Polisiye, Suç

Süre: 45dk

“Hyperthymesia” sendromlu bir kadın ve eski polis dedektifi olan Carrie Wells karakterinin üzerine kurulu olan dizide Carrie’nin, hayatında unuttuğu tek şey kız kardeşinin nasıl ve kim tarafından öldürüldüğüdür. Geçmişinde yaşadıklarını geride bırakıp yeni bir hayata başlamaya çalışan Carrie kendisini tekrar polislerin arasında, eski ortağı ve sevgilisi Al Burns’ün ekibine yardım ederken bulur ve bir yandan da kız kardeşinin cinayetini araştırmaya devam eder.

Özet:

Bekar bir baba öldürülür. Carrie, hem katili hemde babanın ortadan kaybolan kızını aramaya başlar. Bu arada Rachell ile ilgili dava’da annesinin verdiği bir ipucu sayesinde ilerleme kateder.

Sony Channel frekans bilgileri: Digiturk 51. Kanal, D-Smart 52. Kanal, Tivibu 63. Kanal, Teledünya 256. Kanal, Turkcell TV 149. Kanal, Türksat 11558 30000 Vertical 2/3

Tüm Yorumlar0
Scroll Top