Leonardo DiCaprio’nun Doğum Gününe Özel Unutulmaz Filmleri

Leonardo DiCaprio’nun Doğum Gününe Özel Unutulmaz Filmleri

Mutlu yıllar Leonardo DiCaprio! Ödüllü oyuncu ve çevre aktivisti 11 Kasım’da 43. yaşını kutluyor. Leonardo DiCaprio bu yıl nasıl bir kutlama yapmayı planlıyor bilmiyoruz (verdiği partilerle de ünlü olduğunu hatırlatalım), ama eğer siz aktörün doğum gününü ‘gıyabında kutlamak’ isterseniz, DiCaprio’nun performansıyla göz doldurduğu filmlerini Netflix’te izleyebilirsiniz.Hepsi de ünlü isimler tarafından yönetilen filmler (en büyük Leo hayranı olmasanız bile) kesinlikle görülmeye değer…

Filmlerin tümünü yolda veya internet bağlantınızın olmadığı herhangi bir yerde izlemek isterseniz, Wi-Fi bağlantısıyla filmleri Netflix’te mobil cihazınıza indirip offline olarak izleyebileceğinizi unutmayın. Leo partisi başlasın!

1-Sıkıysa Yakala

Frank Abagnale Jr. kurnaz ve düzenbaz adamın teki ve bir FBI ajanının tek amacı onu kodese tıkmaktır. Paçasını kurtarmak bir yana, Frank bu kovalamacadan zevk duyar. 2002 yapımı, yönetmen Steven Spielberg.

2-Kanlı Elmas

Yıkıcı savaş altındaki Sierra Leone’de yaşayan yerli bir balıkçı devasa bir elmas bulur. Bir elmas kaçakçısı, bu değerli taş karşılığında balıkçıyı ailesine kavuşturacaktır… 2006 yapımı filmin yönetmeni Edward Zwick.

3-Zindan Adası

Sabıkalı akıl hastalarının kaldığı bir hastanede bir hastanın ortadan kaybolmasını araştıran polis şefinin dehşet verici düşleri, soruşturmayı karmaşık hale getirir. Martin Scorsese’nin elinden çıkma bir kara film. Yapım yılı 2010.

4-Başlangıç

2010 yılına ait çok ses getiren bu bilim kurgu gerilimde, hedefleri bilinçaltlarına girerek bireylerin düşüncelerini etkilemek olan bir casusluk çetesinin hikayesi anlatılıyor Yönetmen koltuğunda Christopher Nolan oturuyor.

5-Muhteşem Gatsby

Baz Luhrmann imzalı 2013 yapımı dönem filmi, F. Scott Fitzgerald’ın 1925 yılında yazdığı romanın uyarlaması. Nick Carraway, komşusu Jay Gatsby’nin şaşaalı hayatının çekimine kapılır ama bu dünyanın bir yüzü karanlıktır…

Tüm Yorumlar0
Scroll Top