“Lost in Space”in Gösterim Tarihi Belli Oldu

“Lost in Space”in Gösterim Tarihi Belli Oldu

Netflix yeni intergalaktik macera dizisi “Lost in Space”in gösterim tarihini yepyeni bir tanıtım fragmanı ile duyurdu. Diziden aynı zamanda ilk görüntüler de paylaşıldı.

Netflix’in modern yorumu ile tekrar izleyiciyle buluşacak olan 1960’ların klasik bilimkurgu dizisi Lost in Space, uzayda gösterime girdi bile. Halihazırda uzayda bulunan astronotların boş zamanlarında izleyebilmesi için diziyi NASA’nın erişimine açan Netflix, 12 gün önce pilot bir bölümü Uluslararası Uzay İstasyonu ile paylaştı.

Robinson ailesi ile Dünya’nın “İnsanlık Tarihi”ne ve uzayın gelecek yıllarına doğru bir yolculuğa çıkın.

Lost in Space Hakkında

1960’ların kült bilim kurgu dizisinin yepyeni bir uyarlaması olan Lost in Space, bir Netflix orijinal yapımıdır. Günümüzden 30 yıl sonrasında geçen hikayede uzayda sömürgeleştirme başlamıştır. Robison ailesi ise belirli testlerden geçerek daha iyi bir dünyada yaşamaya hak kazanan ailelerden biridir. Yeni bir koloni oluşturmak için çıktıkları yolculukta sırasında hedeflerinden sapan Robinson ailesi, artık evlerinden onlarca ışık yılı uzaklıkta hayatta kalmak için uzaylılarla başa çıkmak zorundadır. Bu mücadele sırasında Robinson ailesine birbirlerini pek sevmeyen iki yabancı katılır. Karizmatik Dr. Smith (Parker Posey), huzursuz halleri ve akılalmaz oyunları ile tam bir manipülatördür. Becerikli Don West (Ignacio Serricchio) ise herhangi bir koloniye katılmak istemezken bir anda kaybolmuş bir gezegende tek başına kalan bir müteahhittir.

Scroll Top