37. İstanbul Film Festivali Tüm Türkiye’den izlenebilecek
Sinema Haberleri

37. İstanbul Film Festivali Tüm Türkiye’den izlenebilecek

İstanbul Kültür Sanat Vakfı (İKSV) tarafından Vodafone Red sponsorluğunda düzenlenecek 37. İstanbul Film Festivali, Vodafone Red’in dijital kurgu ve yeniliklerle sadece İstanbul’dan değil tüm Türkiye’den izlenebilecek.

Festival kapsamında bu yıl ilk kez Vodafone Red tarafından düzenlenecek dijital seanslar çevrimiçi film izleme ayrıcalığı sunacak.

Festivalin açılış töreni ve kırmızı halı da internetten canlı izlenebilecek. Bu yıl bir ilke daha imza atılarak festival takipçilerine Sanal Gerçeklik (Virtual Reality – VR) içerikleri sunulacak ve özel sanal gözlükler aracılığıyla interaktif deneyimler yaşatılacak. Diğer yandan, festival merkezinde gerçekleştirilecek söyleşiler ve festivalin ulusal ve uluslararası konuklarıyla yapılacak seçili röportajlar Vodafone TV’den takip edilebilecek.

Kırmızı halıdan canlı yayın

Vodafone, 37. İstanbul Film Festivali açılış töreni ve kırmızı halıdan yapılacak canlı yayınla, bu etkinliklerin dijital olarak sadece İstanbul’dan değil tüm Türkiye’den takip edilmesini sağlayacak. Buna göre, 6 Nisan’da düzenlenecek İstanbul Film Festivali açılış galası ve kırmızı halı etkinliği vodafone.com.tr/Kampanyalar/red-iffadresinden canlı yayınlanacak.

Gişe yıldızı 12 film Vodafone Red Galaları’nda

Diğer yandan, festivalin en sevilen bölümlerinden Vodafone Red Galaları’nda geniş kitlelere seslenen, ünlü yıldızları usta yönetmenlerle buluşturan ve sezonun merakla beklenen gişe yıldızı 12 filmin Türkiye’deki ilk gösterimleri gerçekleştirilecek. Vodafone Red Galaları’nda gösterilecek filmler şöyle: Köpek Adası, Sahaf, Mutlu Prens, Lean On Pete, İtaatsizlik, Taş Devri Firarda, Canavar, Transit, Dokunma Bana, You Were Never Really Here, Saplantı, Siyah Nehir.

Vodafone, “Türkiye’nin En Büyük Sinema Kampanyası”nı 37. İstanbul Film Festivali’ne de taşıyacak. “1 Bilet Alana 1 Bilet Hediye” kampanyasının ayrıcalıklarını bu festivalde de yaşayacak olan Vodafone Red’liler, 24 Mart – 19 Nisantarihleri arasında, İstanbul Film Festivali gösterimleri için Biletix.com ve festival gişelerinden bir bilet aldığında ikincisi hediye olacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

*

*