Süper Kahraman Filmleri Zamanı

Süper Kahraman Filmleri Zamanı

Süper kahraman hikayelerini sevenler burada mı? Netflix, süper kahramanların maceralarına ortak olmak isteyenler için birbirinden fantastik karakterleri evinize getiriyor.

Kahramanların ve hikayelerin sayısı fazla olunca ufak bir hatırlatma yapalım dedik.

  • Yenilmezler: Ultron Çağı: Tony Stark bir barış sağlama programını etkinleştirdiğinde işler ters gider. Düşmanları durdurma görevi dünyanın en güçlü kahramanlarına düşer. 2015 yapımı filmde Robert Downey Jr., Chris Hemsworth ve Mark Ruffalo rol alıyor.
  • Kaptan Amerika: Kahramanların Savaşı: Kaptan Amerika arkadaşlarının bağımsızlığı için mücadele ederken Iron Man hükümeti destekleyince bu sefer Yenilmezler karşı karşıya gelir. 2016 yılından.
  • Ant-man: Bir hırsız kendisini hem böcek boyutuna küçülten hem de ona insanüstü güçler veren bir kıyafet çalar. Ama bir rakibi aynı teknolojiyi savaş silahı olarak kullanmaktadır. 2015 yapımı.
  • Çelik Adam: Gözlerden uzak bir hayat süren Clark Kent, güçlerini dünyadan gizlemeye çalışır. Ancak kötü kalpli bir general dünyayı yok etme planları yaptığında Çelik Adam harekete geçer. 2013 yapımı.

Minikler için gelsin!

  • LEGO Marvel’s Super Heroes: Avengers Reassamled!: Iron Man’in zırhının kontrolü Ultron’a geçince Yenilmezler, arkadaşlarını kurtarmak ve dünyayı ele geçirecek şeytani planı durdurmak için zamanla yarışır.
  • Yenilmezler: Dünyanın Kuvvetli Kahramanları: Thor, Ant-Man, Hulk, Demir Adam ve diğer kahramanlar) Loki, Hydra ve Red Skull gibi kötülerle savaşmaya hazır…
Tüm Yorumlar0
Scroll Top