Sandra Bullock, Cate Blanchett ve Anne Hathaway Ocean’s 8 ile Sinema’da

Sandra Bullock, Cate Blanchett ve  Anne Hathaway Ocean’s 8 ile Sinema’da

Sandra Bullock, Cate Blanchett, Anne Hathaway, Mindy Kaling, Sarah Paulson, Awkwafina, Rihanna ve Helena Bonham Carter aksiyon macera filmi “Ocean’s 8”, aynı takımda yer alıyorlar.

Beş yıl, sekiz ay, 12 gün…ve hala devam ediyor.  İşte bu süre Debbie Ocean’ın (Sandra Bullock) ne zamandan beri hayatını soygununu planladığını gösteriyor.

Bunun için neye ihitiyacı olduğunu biliyor—işinde en iyi olanlardan kurulu bir takım, tabi en başta suç ortağı Lou Miller (Cate Blanchett).  Hep birlikte, uzmanlardan oluşan bir takım oluştururlar: mücevherci Amita (Kaling); dolandırıcı Constance (Awkwafina); uzman satıcı Tammy (Paulson); hacker Nine Ball (Rihanna); ve moda tasarımcısı Rose (Bonham Carter).

Hedef 150 miyon dolar değerindeki elmalar. Elmaslar dünyaca ünlü aktris Daphne Kluger’ın (Hathaway), boynunda olacaklar. Daphne de, yılın en önemli organizasyonu olan Metropolitan Müzesi’ndeki galanin (Met Gala) en öenmli konuğu olacak.

“Ocean’s 8”in diğer bir başrolünde James Corden, parçaları birleştirmeye çalışan sigorta müfettişi rolünde karşımızda olacak. Ayrıca, Richard Armitage’ı da Gala’da Kluger’ın her şeyden habersiz kavalyesi olarak izleyeceğiz.

Gary Ross (“Seabiscuit,” “The Hunger Games”) “Ocean’s 8”i, Olivia Milch ile birlikte, kendi hikayesi doğrultusunda yazdıkları senaryodan yönetti.  Steven Soderbergh ve Susan Ekins filmin yapımcıları.  Michael Tadross, Diana Alvarez, Jesse Ehrman ve Bruce Berman yönetici yapımcılar ve Milch de ortak yapımcı.

Ross’un kamera arkası ekibinde; görüntü yönetmeni Eigil Bryld (“In Bruges”), yapım tasarımcısı Alex DiGerlando (“Beasts of the Southern Wild”), Oscar adayı editör Juliette Welfling (“The Diving Bell and the Butterfly”), Oscar ödüllü editör William Goldenberg (“Argo”), kostüm tasarımcısı Sarah Edwards (“The Secret Life of Walter Mitty”), ve kompozitör Daniel Pemberton (“Steve Jobs”) yer alıyorlar.  Film, George Clayton Johnson & Jack Golden Russell’ın yarattığı karakterlere dayanıyor.

Warner Bros. Pictures, Village Roadshow Pictures işbirliği ile, bir Rahway Road yapımı olan, “Ocean’s 8’in dağıtımını üstleniyor.

Tüm Yorumlar0
Scroll Top