True Detective 3. Sezon Ocak’ta Digiturk’te

True Detective 3. Sezon Ocak’ta Digiturk’te

True Detective, yeni yılla beraber 3. sezonuyla Digiturk’le ekranlara dönüyor. Tüm dünyada beğeniyle takip edilen True Detective‘in 3. Sezonu’nda Oscar ödüllü Mahershala Ali başrolde yer alırken, Ozark’ların içinde yaşanan dehşet verici suçun ve onlarca yıl içerisinde giderek derinleşen ve üç ayrı dönemde geçen gizemin öyküsü ekranlara gelecek. Dizi 14 Ocak 2019’dan itibaren her Pazartesi Amerika’dan 24 saat sonra, beIN SERIES VICE kanalında sevenleriyle buluşacak.

https://www.youtube.com/watch?v=btoZfxs0pE0

Dizinin ilk iki sezonu ve yeni eklenecek sezon bölümleri beIN CONNECT’ten dilediğiniz zaman dilediğiniz yerden keyifle izlenebilecek.

Yapım, 14 Ocak 2019’dan itibaren her Pazartesi Amerika’dan 24 saat sonra beIN SERIES VICE kanalında yayınlanacak. Dizinin ilk iki sezonu ise beIN CONNECT’ten izlenebilecek.

Heyecan dolu yeni sezona Mahershala Ali damgası

Emmy ödüllü dizinin üçüncü sezonu, Ozark’ların içinde yaşanan dehşet verici suçun ve onlarca yıl içerisinde giderek derinleşen ve üç ayrı dönemde geçen gizemin öyküsünü anlatıyor. Oscar ödüllü Mahershala Ali’nin yanı sıra Stephen Dorff ve Carmen Ejogo dizinin başrollerini paylaşıyor.

Tüm Yorumlar0