Digiturk’ten Çocuklara Tatil Hediyesi: beIN MOVIES FAMILY KIDS HD

Digiturk’ten Çocuklara Tatil Hediyesi: beIN MOVIES FAMILY KIDS HD

Digiturk, sömestir tatili için üyelerine yeni sürprizler hazırladı. beIN MOVIES FAMILY HD kanalı, sömestir tatili boyunca beIN MOVIES FAMILY KIDS HD ismiyle en sevilen çocuk ve aile filmlerini, ses getiren animasyonları ve çizgi filmleri ekrana taşıyacak. Tüm Digiturk üyeleri, bu eğlenceli içerikleri 1 no’lu kanaldan, sömestir tatili boyunca, herhangi bir ek ücret ödemeden keyifle izleyebilecek.

beIN CONNECT’te 2 bini aşkın çocuklara uygun içerik

Digiturk’ün belgesel, dizi, film ve spor içeriğini zaman ve mekandan bağımsız olarak internet üzerinden sunan beIN CONNECT uygulamasıyla, sömestir tatilinde eğlence, ailecek yaşanacak. beIN CONNECT’teki “Çocuk” kategorisi altındaki 2 bini aşkın içerikle, sömestir tatili keyfi katlanacak.

Sömestir filmleri

“Canavarın Çağrısı” (A Monster Calls), “Fındık İşi” (The Nut Job), “Fındık İşi 2” (Nut Job 2, The: Nutty By Nature), “Mutlu Canavar Ailesi” (Happy Family), “Çılgın Hırsız 3” (Despicable Me 3), “My Little Pony Filmi” (My Little Pony: The Movie), “Dipdip: Bir Okyanus Macerası” (Deep), “Süper Yetenek” (Rock Dog), “Lego Ninjago Filmi” (The Lego Ninjago Movie), “Bak Şu Leyleğe” (A Stork’s Journey), “Arabalar” (Cars), “Arabalar 3” (Cars 3), “İnanılmaz Aile” (The Incredibles), “Coco”, “Aslan Kral” (Lion King), “Rapunzel” (Tangled) ve “Karlar Ülkesi” (Frozen) çocukların zevkle izleyeceği onlarca filmden bazıları…

Tüm Yorumlar0
Scroll Top