Jorge López, Georgina Amorós ve Claudia Salas Yeni Sezonda ELITE’de

Jorge López, Georgina Amorós ve Claudia Salas Yeni Sezonda ELITE’de

Netflix paylaştığı bir video ile ELITE’nin yeni sezon çekimlerinin başladığını duyurdu ve yeni sezon için oyuncu kadrosuna katılan isimleri tanıttı.

İkinci sezonda karşımıza çıkacak yeni isimler Jorge Lopez (Soy LunaVioleta), Georgina Amorós (Bienvenidos a La FamiliaVis a Vis) ve Claudia Salas (La Peste). Yeni sezonda ayrıca Silvia Quer (Bajo sospechaVelvetFebrer) de yönetmen koltuğuna oturacak ve ilk sezonu yöneten Ramón Salazar (La enfermedad del domingo, Tres metros sobre el cielo) ile Dani de la Orden’e (El Mejor Verano de mi vida, El pregón) eşlik edecek.

İlk sezondan tanıdığımız isimleri de yeni bölümlerde izlemeye devam edeceğiz: Miguel Herrán (La Casa de Papel, Tiempo Después), Jaime Lorente (La Casa de PapelLa Sombra de La Ley), Itzán Escamilla (Las Chicas del Cable, El Ministerio del Tiempo), Miguel Bernardeau (Ola de Crímenes), Arón Piper (15 años y un día), Ester Expósito (Cuando Los Angeles Duermen), Mina El Hammani (El Príncipe), Álvaro Rico (Velvet Collection), Omar Ayuso ( ÉLITE) ve Danna Paola (Atrévete a Soñar).

İlk sezonda olduğu gibi 4K formatta 8 bölüm olarak çekilecek dizinin yeni sezonda da yürütücü yapımcılığını Zeta Audiovisual (Ahora o Nunca, Three Steps Above Heaven (Aşka Yükseliş), I Want You (Sensiz Olmaz) üstlenecek.

ELITE Hakkında

Elitlerin çocuklarını gönderdiği Las Encinas, İspanya’nın en iyi ve en seçkin okuludur. Okullarının bir depremde yıkılmasının ve yerel meclisin öğrencileri bölgedeki diğer okullara dağıtmasının ardından, işçi sınıfından üç çocuk da Las Encinas’a kabul edilir. İlk başta çok şanslı olduklarını düşünseler de aslında durum tam tersidir.

Her şeye sahip olanlar ile kaybedecek hiçbir şeyi olmayanlar arasındaki çatışmanın bir cinayetle sonuçlanmasının ardından olaylar peşi sıra gelişir. Peki işlenen suçun arkasında kim vardır?

ELITE, başarılı İspanyol senaristler Carlos Montero (El comisario, The Time in Between ve Physical or Chemical’ın yaratıcısı) ve Darío Madrona’nın (Génesis, La chica de ayer ve başarılı dizi The Protected’ın yaratıcılarından) imzasını taşıyor.

İlgili Linkler
Dizi Haberleri elite Netflix
Tüm Yorumlar0