FOXLIFE’ta Film Geceleri Zamanı

FOXLIFE’ta Film Geceleri Zamanı

FOXLIFE’ta Şubat ayı boyunca Hollywood’un en sevilen filmleri her Cumartesi ve Pazar akşamı izleyicilerle buluşuyor.

18 yıl önce vizyona girmesine rağmen hala unutulmaz filmler arasında yer alan “Sweet November”, ünlü oyuncular Keanu Reeves ve Charlize Theron’u bir arada izleme fırsatı sunuyor. “Sweet November”, 9 Şubat Cumartesi akşamı 21.30’da romantik anlar yaşatıyor.

Patronuna dadılık yapmaktan sıkılan bir kadının hikayesi Sandra Bullock ve Hugh Grant’ın başrolü paylaştıkları “Two Weeks Notice” ile 10 Şubat Pazar akşamı 21.30’da ekranlara geliyor.

Reese Witherspoon ve Mark Ruffalo’yu birlikte izlediğimiz “Just Like Heaven”, yeni taşındığı dairenin eski sahibesinin ruhuna aşık olan bir adamın hikayesini takip ediyor. “Just Like Heaven”, 16 Şubat Cumartesi saat 21.30’da evlere konuk oluyor.

Katı kurallarıyla tanınan ünlü bir şef olan Kate’in hayata bakışı yeğeni Zoe ve bir başka şef Nick’in girmesiyle baştan aşağı değişir. Catherine Zeta-Jones’un hayat verdiği Kate’in hayatında artık alıştığı kurallara yer olmayacaktır. Romantik komedi “No Reservations” 17 Şubat Pazar akşamı saat 21.30’da FOXLIFE’ta.

Jack Nicholson ile Diane Keaton’ı bir araya getiren “Something’s Gotta Give”, farklı yaşam tarzlarından gelen ikilinin hiç ummadıkları bir şekilde birbirlerine bağlanmalarını konu alıyor. Nancy Meyers imzası taşıyan “Something’s Gotta Give”, 23 Şubat Cumartesi akşamı 21.30’da izleyiciyle buluşuyor.

Şirketi battığında intihar etmeye karar veren ama önce babasının cenazesine katılması gereken Drew, uçakta hayata bakışını değiştirecek bir hostes ile tanışır. Orlando Bloom ve Kirsten Dunst’ı birlikte izleyeceğimiz “Elizabethtown”, 24 Şubat Pazar akşamı saat 21.30’da ekranlara geliyor.

Hollywood’un en prestijli yapımları ve en ünlü yüzlerini bir araya getiren FOXLIFE; D-Smart, KabloTV ve Tivibu platformlarından izlenebiliyor.

Tüm Yorumlar0
Scroll Top