Digiturk’ten Game of Thrones Final Sezonu Öncesi Sürpriz

Digiturk’ten Game of Thrones Final Sezonu Öncesi Sürpriz

Televizyon tarihinin en çok izlenen ve her sezonu ses getiren dizilerinden ‘Game of Thrones’ efsanesinin sekizinci ve son sezonu öncesinde, Digiturk diziseverlere önemli bir sürpriz yaptı.

Platform, 1 Mart itibarıyla, 1 No’lu beIN HD kanalında Game Of Thrones özel yayınına başladı. 30 Nisan tarihine kadar sürecek yapımda, Game of Thrones’a ait en özel görüntüler, röportajlar, tanıtımlar ve sezon özetleri izleyicilerle buluşacak.

Kanal orijinal dilde Türkçe altyazı ile yayın yaparken, Türkiye ve Kıbrıs bölgelerinde Eutelsat ve Türksat üzerinden tüm Digiturk üyelerine açık olacak.

Efsanenin tutkunları böylece, Game Of Thrones’un en özel görüntülerini izleyerek 15 Nisan’da sadece Digiturk’te yayınlanacak büyük final sezonu öncesi heyecana doyacak.

Efsanenin final sezonu 15 Nisan’da Amerika ile aynı anda Türkçe altyazılı beIN CONNECT’te

Game of Thrones’un merakla beklenen final sezonu 15 Nisan sabah 04.00’te, Amerika ile aynı anda Türkçe altyazılı olarak beIN CONNECT’te yayınlanacak.

7 sezonun tamamı beIN CONNECT’te

Sekizinci ve son sezonu izleyicilerle buluşacak olan efsane dizinin ilk yedi sezonu ise, Digiturk’ün belgesel, dizi, film ve spor içeriğini zaman ve mekandan bağımsız olarak internet üzerinden sunan beIN CONNECT uygulamasında izlenebiliyor.

Tüm Yorumlar0
Scroll Top