FOXLIFE Pazar Maratonu ile Kesintisiz Dizi Keyfi

FOXLIFE Pazar Maratonu ile Kesintisiz Dizi Keyfi

FOXLIFE’ın en sevilen yapımları “9-1-1”, “This is Us”, “Madam Secretary” ve “The Resident” hafta sonuna kesintisiz dizi maratonları ile keyif katmak isteyenler için her Pazar arka arkaya yayınlanan bölümleriyle ekranlara geliyor.

Acil durumlarda ilk müdahaleleri yaparak insanların hayatını kurtarmaktan sorumlu bir ekibin risklerle dolu hayatını izleyicilere aktaran Ryan Murphy ve Brad Falchuk imzalı dizi “9-1-1”, 2. sezonunun ilk 5 bölümüyle 10 Mart Pazar günü saat 15.25’te izleyiciyle buluşuyor.

Emmy dahil 21 ödül kazanan “This is Us”3. sezonuyla FOXLIFE kanalında devam ediyor. Yolları beklenmedik şekilde kesişen insanların hikayesini anlatan dizinin bilinmeyenlere odaklanan 3. sezonundan son 5 bölüm 17 Mart Pazar günü saat 15.25’te ekranlara geliyor.

Başına buyruk ve güçlü ABD Dışişleri Bakanı Elizabeth McCord’un Beyaz Saray’a saldıranların peşine düştüğü ve önemli kararlar verdiği “Madam Secretary”nin 5. sezonundan son 5 bölüm 24 Mart Pazar günü saat 15.25’te ekranlarda olacak.

İdealist bir doktorun yeni atandığı hastanede içine düştüğü ortamda yaşadıklarını anlatan “The Resident” ise 2.sezonundan son 5 bölümle 31 Mart Pazar saat 15.25’te FOXLIFE’ta.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

*

*