The Walt Disney Company ve Make-A-Wish® Will Smith ile #FriendLikeMe Kampanyasını Başlattı

The Walt Disney Company ve Make-A-Wish® Will Smith ile #FriendLikeMe Kampanyasını Başlattı

The Walt Disney Company ve Make-A-Wish®, Disney’in heyecanla beklenen ve 24 Mayıs’ta gösterime girecek yepyeni filmi “Aladdin”i kutlamak üzere 29 Nisan Dünya Dilek Günü’nde #FriendLikeMe adlı bir kampanya başlattı.

#FriendLikeMe kampanyası, Make-A-Wish®’in iki bağışçısı Disney ve Will Smith sayesinde gerçekleşen yardım amaçlı bir pazarlama kampanyası olmasıyla dikkat çekiyor. Disney’in “Aladdin” filminde dilekleri gerçekleştiren Cin olarak başrolde yer alan oyuncu ve ses sanatçısı Will Smith, tüm hayranları ve ünlüleri kampanyanın bir parçası olmaya davet ediyor.

Nerede bir dilek varsa, tedavisi zor bir hastalıkla mücadele eden çocuklara yardım edecek bir yol da mutlaka vardır. Aladdin’in sihirli lambasındaki Cin siz olsaydınız ve üç dilek gerçekleştirme şansınız olsaydı, bu dilekleri kimlerle paylaşırdınız? Twitter ve/veya Instagram üzerinden 29 Nisan–24 Mayıs 2019 tarihleri arasında #FriendLikeMehashtagiyle arkadaşlarınızı etiketleyerek yapacağınız her post paylaşımı için Disney Worldwide Services, dünya genelinde çocukların kalplerinde yaşattıkları dilekleri gerçekleştirerek onları hayata bağlayan Make-A-Wish®’e minimum 5 ABD Doları’ndan maksimum 1 Milyon ABD Doları’na kadar bağışta bulunacak. Kampanyayla ilgili daha fazla bilgi içinFriendLikeMe.org sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Disney Değer Katan Anlar yaratır…

Disney ve Make-A-Wish® 1980’den beri tüm dünyada hayatî tehlikesi olan bir hastalıkla mücadele eden 130.000’den fazla çocuğun dileklerini gerçekleştirmeye yardımcı oldu. #FriendLikeMe kampanyasını da The Walt Disney Company’nin dünyanın her yerinde tedavisi zor hastalıklarla mücadele eden çocuklar ve ailelerine, bu zorlu süreçte cesaret ve ilham verebilme taahhüdünün parçası olarak hayata geçirdi. Disney faaliyet gösterdiği ülkelerde, markanın eşsiz hikâye anlatım kabiliyeti ve karakterlerinden aldığı ilhamla bireylerin ve bilhassa çocukların duygusal olarak zorlukları yenme gücünü geliştirerek, onlara Değer Katan Anlar yaratmak üzere çalışmalarını sürdürüyor. Daha fazla bilgi için https://www.thewaltdisneycompany.eu/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

Tüm Yorumlar0
Scroll Top